Nová Verzia ECM titán 1.61 S 18295+ Ovládač pre Ktag/kess V2/mpps/KWP auto auto ECU Remap Softvér

Dostupnosť: Skladom

€6.40

€9.86

-35 %

Nový produkt

Zdieľanie v sociálnych médiách

Nová Verzia ECM TITÁN 1.61 S 26100+ Ovládač pre Ktag a kess v2

Kompatibilné Zariadenia: KESS V2/Ktag

ECM Titán V26100 , tento softvér je ECU Premapovanie Softvér, môže určiť rôzne mapy (vstrekovanie, iskra-vopred, tlak, Turbo, atď.) a zákona o obmedzovače uložené vo vnútri súborov. To je naozaj dobrý program robiť ECU premapovanie. Tento softvér môže byť insatalled na win7 professional a win xp .

1. ECM Titán 26.100 + OVLÁDAČ Podporované

2. Jazyky: Nemčina, Angličtina, Portugalský, Francúzsky, Španielsky,Taliansky

Top 3 Dôvody Získať ECM TITÁN 1.61 S 26100+ OVLÁDAČ:

1. Je štruktúrovaný ako 1.61, a tam boli pridané nové Ovládač

2. Pomocou tohto softvéru môžete remap vaše auto počítač vstrekovania (ECU) pre vyšší výkon motora. Napríklad, ak pre Peugeot 307 je 90cv,

3. S týmto softvérom a tiež pomocou kábla (KWP alebo Galleto) pre čítanie výpisu ECU kalkulačka môžete pridať viac energie na toto vozidlo

napríklad bude 110Cv,toto sa nazýva chiptuning.Obsahuje softvér with11500 ovládače pre niekoľko modelov ECU.

ECM TITÁN 1.61 S 26100+ OVLÁDAČ Popis:

ECM TITÁN umožňuje presne a ľahko, autonómne a úplne bezpečné interpretovať súbory, ktoré sú obsiahnuté vo vnútri motora, regulátora. Pomocou Ovládača, ktorý true "obsah" nepredstavujú pre čítanie súbory obsiahnuté v riadiacich jednotiek, môžete ľahko nájsť údaje uložené v súbore máp a hlavné rev obmedzovač na zvýšenie výkonu motora, alebo jednoducho spotrebiteľa optimalizovať.

Vodič

Zostávajúce zložky tohto produktu sú ovládače najnovšej Generácie. Ponúkajú dobre štruktúrované a funkčné výkonné rozhranie na vytváranie a riadenie projektov v oblasti obrábania v ECM Titán súbory. Po súboru obsiahnutého v pamäti riadiacej jednotky bol čítať, stačí načítať. Potom softvér, spustí vyhľadávanie na kontrolu prítomnosti kompatibilné ovládače ako v našich osobných, ako aj v on-line databáze. Vďaka štúdie našich vývojárov, umožňuje softvér o pôsobiť priamo na hlavné oblasti: riadenie vzduch-palivo pomer motora, krútiaci moment, systém vstrekovania, Železničnej, Turbo a mnoho ďalších možností sú k dispozícii.

Zobrazenie Tabuľky

Na tabuľkové znázornenie údajov, ktoré sú obsiahnuté v prečítané dáta z radič súbor je najjednoduchší, najrýchlejší a najviac zrozumiteľným spôsobom interpretovať hodnoty zvýšiť alebo znížiť. Kliknutím na požadovanú mapu, na hlavnom displeji sa nahrádza tabuľkou, ktorá vznikla krížením, ktoré existujú v dvoch osiach parametre. Tak môžete Nm, Bar a mm3, zasahovať priamo vo fyzickom mapa informácie, napríklad.

2D

Údaje je prevedená v 2D grafoch. Prostredníctvom tejto grafické znázornenie, môžete sa pokúsiť optimalizovať existujúce údaje v riadiaca jednotka motora a zákona o len jeden z mapy obsiahnuté v ovládači, iba jeden bajt, na žiadnej mape, alebo na určenom vo vnútri súboru.

3D Zobrazenie

Nový 3D grafický engine umožňuje pracovať s údajmi v existujúci ovládač mapu. Môžete priblížiť hodnoty priamo z grafu okno, otočiť a upravovať.

Šestnástkovom Zobrazení

Všetky súbory riadiaca jednotka motora sa hexadecimálnom štruktúry. Tento číselný systém reprezentácie je veľmi častým vzhľadom na priamy vzťah šestnástkové číslo štyri binárne číslice v informatike. Týmto hexadecimálne okno ECM Titánu, môžete interpretovať štruktúra súborov a Úpravy.

Kontrolný súčet

To je sled bitov, ktoré sa používajú na kontrolu úplnosti údajov. Zakaždým, keď kliknete na jeden kúsok, vykladať a automaticky opraví ECM Titán riadiaca postupnosť. Preto úspešného kurzu je zaručené, bez ohľadu na to, či pracujete v reálnom čase, alebo či potrebujete poslať súbor na slave.

Package vrátane:

1DVD x ECM TITÁN 1.61 26100 S VODIČOM

Názov Modelu práca pre Ktag kess
Záruka jeden rok
Položka Dĺžka 12cm
Hardvéru Verzia Najnovšie
Moc w
Názov Značky BOJECHER
Funkcia Auto Diagnostický nástroj
Položka Druh Motor Analyzer
Pôvod CN(Pôvodu)
Položka Výška 3cm
Položka Hmotnosť 0.15kg
Položka Šírka 6cm
Jazyk Anglický,
Napätie v
farba ako ukazuje obrázok
Výkon Silný a Stabilný
Externé Testovanie Certifikácia ŽIADNE
Druh Materiálu Plastové A Kovové
Verzia Softvéru 26100+
Elektronické No

Napísať recenziu

Nová Verzia ECM titán 1.61 S 18295+ Ovládač pre Ktag/kess V2/mpps/KWP auto auto ECU Remap Softvér

Nová Verzia ECM titán 1.61 S 18295+ Ovládač pre Ktag/kess V2/mpps/KWP auto auto ECU Remap Softvér

Nová Verzia ECM TITÁN 1.61 S 26100+ Ovládač pre Ktag a kess v2 Kompatibilné Zariadenia: KESS V2/Ktag ECM Titán V26100 , tento softvér je ECU Premapovanie Softvér, môže určiť rôzne mapy (vstrekovanie, iskra-vopred, tlak, Turbo, atď.) a zákona o obmedzovače

Napísať recenziu

Doprava Zadarmo K Dispozícii!

Súvisiace produkty