Zadarmo Loď 10PCS SIM868 nízke náklady GPRS + GSM/ GNSS Celulárnej GPS L1 C/A Kód Nový, Originálny Pravý Pre satelitnej navigácie

Dostupnosť: Skladom

€45.20

Nový produkt

Zdieľanie v sociálnych médiách

1.10 KS/VEĽA SIMCOM SIM868 GSM mobilný Modul nízke náklady na ručné GPRS + GPS / GNSS Modul 100% Nový, Originálny Pravý Pre satelitnej navigácie

(Môžeme poskytnúť Po-Predaj, Technická Podpora ak máte akékoľvek problémy, ak chcete použiť tento Modul )

Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o tomto moudle.Prosím, len neváhajte a kontaktujte nás. 2.Reálny obraz nášho výrobku.

3.Spätná väzba od iných zákazníkov.

4.Kvalita je najdôležitejšia, ale nie cenu.Inú cenu, pre iný výrobok.To bude nič a neoceniteľné pre falošný tovar.

Tiež môžete kúpiť množstvo, ktoré potrebujete a my sa môžu zmeniť množstvo a cenu len vhodný pre vás!

1.Iba vadný výrobok bude ponúknutá exchange.

2.Chybný tovar musí byť vrátený do 30 dní od dátumu umiestnené vašej objednávky.

3.To môže trvať až 7 pracovných dní na spracovanie vašej vrátiť po prijatí vášho produktu.Kupujúci je zodpovedný za všetky ďalšie poplatky za doručenie.

1.Zasielame do celého sveta.Ale niekedy ak nemôžete nájsť prepravné podmienky vo vašej krajine.Prosím, kontaktujte nás a my vám vyriešiť tento problém pre vás. Tovar bude dodaný v priebehu 1-3 pracovných dní po tom, čo sme overenie vašej platby.

2. Povedzte mi, prosím, vašu aktuálnu adresu po vašu platbu do 1-2 dní; inak, budeme loď vašej položky, na základe vášho Escrow adresu, takže uistite sa, že je to správne.

3. Pred objednaním prosím, kontaktujte nás pre potvrdenie vášho prednostné zásielky metóda. Za normálnych okolností trvá 7-30 dní na príchod leteckou Poštou, a trvá 3-10 pracovných dní Express.

4. Niekedy by byť dlhšie, pretože zlé počasie, strata času v colné odbavenie. Tak prosím, trpezlivo čakať, keď nechcete prijímať položky na čas. Ak nechcete prijímať položky do tridsiatich dní, prosím, kontaktujte nás, a potom I vám pomôže sledovať.

1. Prosím potvrďte doručenia tovaru po máš ich.

2. Ak máte akékoľvek otázky, pre produkty, ktoré si dostal, prosím, kontaktujte nás v čase a budeme sa snažiť v našich silách, aby riešili problémy a aby ste spokojný.

3. Prosím, dajte nám 5-Hviezdičkový pozitívnu spätnú väzbu.Vďaka za tvoj čas! Vitajte navštívte znova!

EMAX ELEKTRONICKÉ CORPORATION LIMITED, je popredný distribútor, ktorý poskytuje one-stop supply chain solutions na splnenie všetkých druhov náročných v elektronických komponentov a 2G 3G, 4G GPS/GSM Moudles.

Naše bohaté zásoby dostupnosť je doplnená prostredníctvom globálnej siete domácich a zahraničných dodávateľov, ktorá je zabezpečiť našim zákazníkom najlepšie možné ceny materiálov, ako aj istý prístup k zastaralé, nedostatok, naliehavé a ťažko nájsť komponentov.

Sme presvedčení, že slove všetky vaše problémy v oblasti elektronických komponentov! Prosím, neváhajte Kontaktovať nás.Môžete si byť istí, z našich najlepších pozor!!!

Číslo Modelu SIM868

Napísať recenziu

Zadarmo Loď 10PCS SIM868 nízke náklady GPRS + GSM/ GNSS Celulárnej GPS L1 C/A Kód Nový, Originálny Pravý Pre satelitnej navigácie

Zadarmo Loď 10PCS SIM868 nízke náklady GPRS + GSM/ GNSS Celulárnej GPS L1 C/A Kód Nový, Originálny Pravý Pre satelitnej navigácie

1.10 KS/VEĽA SIMCOM SIM868 GSM mobilný Modul nízke náklady na ručné GPRS + GPS / GNSS Modul 100% Nový, Originálny Pravý Pre satelitnej navigácie (Môžeme poskytnúť Po-Predaj, Technická Podpora ak máte akékoľvek problémy, ak chcete použiť tento Modul

Napísať recenziu

Doprava Zadarmo K Dispozícii!

Súvisiace produkty