FL STUDIO 20 ✅ŽIVOTNOSŤ ÚČET✅ Plnú Verziu✅

Dostupnosť: Skladom

€4.10

Nový produkt

Zdieľanie v sociálnych médiách

Obrázok Line FL Studio V20 Výrobcov Edition (posledná verzia)

STIAHNUŤ DODANIE --> Pre-aktivovaný produkt súbor a pokyny pre Stiahnutie sú messaged vám hneď. DOSTAŤ HORE A BEŽÍ DNES!!

FL Studio je plnohodnotná, otvorená architektúra, hudobná produkcia prostredie pre nahrávanie zvuku, skladanie, sekvenčné a miešanie, a vytvorenie profesionálnej kvalite hudby. FL Studio je Digital Audio Workstation (DAW) určené pre tvorivú slobodu. FL Studio môžu byť použité ako scratchpad pre vaše nápady alebo vyrobiť úplne kompozícia skladby je pripravený na publikovanie.

Špecifikácie a Vlastnosti:

FL Studio 20 Výrobcov Edition poskytuje najvyššiu úroveň program, funkcie, FL Studio. Čo môžete urobiť s FL Studio 20 Výrobcov edition

Výrobca Edition kôl z FL Studios schopností 1. Komplexný zvukový záznam a manipuláciu schopnosti. 2. Audio a Automatizácie Klipy.

Celý zvukový záznam a post-produkcie. Výrobca edition vám umožní nahrávať vonkajšie a vnútorné audio. Zaznamenať až na maximálny počet simultánnych audio nahrávky počítača a audio rozhranie (zvukovú kartu) môže podporiť.

Prístup k zoznamu Skladieb Vzor, Audio a Automatizácie Klipy na usporiadanie, sekanie, strečing, časového posunu, ani Audio, Poznámky a Automatizácie.

Pomocou pružnej Automatizácie Klip na základe automatizácie na prekrytie audio, poznámky v zozname Skladieb a ruky,-kresliť/upraviť bod & krivky založené splines.

S prídavkom audio-zamerané pluginy ako Edison, Slicex a Vocodex pomôže sekanie, slučky a vykonávať audio kreatívne.

Sinter, modulárny syntetizátor a účinky vytvorenie prostredia s neobmedzeným potenciálom. Výrobca Edition obsahuje:

Všetky Ovocné Edition funkcie plus...

Nahrávanie zvuku z externých zdrojov.

Direct-to-disk, nahrávanie a off-line poskytovanie Mixér skladby.

Zvukové Klipy s hd zobraziť a podpora pre cue bodov.

Automatizácia Klipy s editovateľné obálky a LFO režime.

Sytrus syntetizátor

Maximus multiband maximizer

Ovocná Convolver (Convolution, Convolution Reverb & Linear Phase EQ)

Edison (FL plugin iba verzia) - integrovaný audio editor/rekordér.

Slicex (FL plugin iba verzia) - slučka slicer & re-aranžér.

Vocodex (FL plugin iba verzia) - pokročilý vocoder.

Synthmaker (FL plugin iba verzia) – pokročilý všetko

FL Studio 20 je kompletný softvér, hudbu produkčnom prostredí, čo predstavuje viac ako 20 rokov inovačného vývoja a náš záväzok k Celoživotnej Bezplatné Aktualizácie. Všetko, čo potrebujete v jednom balíku skladať, usporiadať, nahrávanie, úpravu, mix a master profesionálnej kvalite hudby. FL Studio 20 je najrýchlejší spôsob, ako z vášho mozgu, aby vaše reproduktory Pozoruhodné nové funkcie

Vectorial UI – FL Studio je teraz 100% vectorial umožňuje byť použité na 4, 5, alebo dokonca 8K monitory s pin-ostré vernosť.

Mixer – Kompletne prepracovaný mixér, dynamicky resizable s 6 rozloženie štýly plus 3-užívateľ konfigurovateľné dokovacej panely (doľava, na stred a vpravo), na sledovanie hospodárenia. Multi-stlmovač výber a úprava. Multi-touch support. 10 FX sloty na stopu. Mnoho nových multi-track smerovanie automatizované voľby. Rozšírené zoskupenia a submix funkcie. Špecializované 'Odoslať' kanály boli nahradené všeobecné účely poslať skladieb a pridali do celkovej skladbe bazén.

Aktualizované plugins – 3xOSC, Edison, Vzorec Radič, Vrchol Radič, Radiča Klávesnice získať vectorial UIs. Obálka Regulátor (8 articulators, Mod X/Y obálky & vectorial UI), Poslať (teraz môžete poslať na akýkoľvek zvukový pult track & vectorial UI), Hardcore (nové trubice distortion effect & convolution založený kabinet simulácia), Patcher (Pluginy otvorené mimo patcher. Auto patcherizing existujúcich pluginov & multi-touch support). Ovocná Convolver nový impulz knižnice Soundiron. Nakoniec, Kanál Nastavenia sú teraz integrované do Prebalu. ZGameEditor Visualizer – Zaťaženie všetkých populárnych video formátov a 4K omietky.

Piano roll – Čas značky pridané na označovanie a opakovanie účely. Auto-zoom, teraz môže byť vypnutý vo Všeobecných Nastaveniach. Pečiatka nástroj nahrádza akord nástroja a umožňuje používateľom kliknite na tlačidlo v akordy od voliča. Makro nájsť súbehu poznámky. Editovateľné ghost-poznámky (pozri v menu).

Zoznam skladieb – Drop viacerých stonky alebo Zvukové Klipy na zoznam Skladieb, z akéhokoľvek prehliadači súborov systému Windows.

Prehliadač – Kategórie karty (Súbory, Pluginy a Aktuálny Projekt). Pravým tlačidlom myši kliknite na položku odstrániť možnosť pre obsah.

Multi-touch support – Multi-touch bola rozšírená na zvukový Pult funkcie, Kanál nastavenia a Kontroly Povrchu.

FL Studio 20 predstavuje najväčšiu zmenu používateľského rozhrania v priebehu 10 rokov. Vysoké rozlíšenie videa monitory sú tu zostať s 4K (3840x2160, 4096x2160) a 5K (5120 x 2880) modely teraz zaplavujú trh na stále nižšie ceny. FL Studio môžete plne využiť tieto uznesenia s pin-ostré užívateľ škálovateľná užívateľské ROZHRANIE. FL Studio užívateľsky nastaviteľné škálovací faktor sa pohybuje od 100% do 400%, tak to je pripravený naplno využívať, aj 8K (7680×4320, 8192×5120), s 16X pixelov na 1080p monitor.

Zvukový Pult využíva vectorial back-end prezentovať plne dynamické užívateľské skúsenosti. Kliknite na okraji Pulte a presuňte ju myšou do ľubovoľnej veľkosti. Pár s 6 rozloženie štýly a funkcie, ktoré dynamicky prispôsobiť vertikálne zväčšenie a FL Studio 20 Mixer je pripravený na akúkoľvek úlohu.

Hmotnosť 13
Grafická Karta Čipová Sada HD2500
Číslo Modelu 123
Druh Plochu
Pôvod NÁS(Pôvodu)
Certifikácia ŽIADNE
Názov Značky FL Studio 2020

Napísať recenziu

FL STUDIO 20 ✅ŽIVOTNOSŤ ÚČET✅ Plnú Verziu✅

FL STUDIO 20 ✅ŽIVOTNOSŤ ÚČET✅ Plnú Verziu✅

Obrázok Line FL Studio V20 Výrobcov Edition (posledná verzia) STIAHNUŤ DODANIE --> Pre-aktivovaný produkt súbor a pokyny pre Stiahnutie sú messaged vám hneď. DOSTAŤ HORE A BEŽÍ DNES!! FL Studio je plnohodnotná, otvorená architektúra, hudobná produkcia

Napísať recenziu

Doprava Zadarmo K Dispozícii!

Súvisiace produkty