2000W Ohrievač Vody Teleso Kotla Vaňou Prenosné Pozastavenie Elektrické Ponorné pre Nafukovacie Vaňou Cestovanie, Camping bazén

Dostupnosť: Skladom

€8.33

€10.68

-22 %

Nový produkt

Zdieľanie v sociálnych médiách

2000W Pozastavenie Ponorenie Ohrievač Vody z Nerezovej Ocele pre Nafukovací Bazén Vaňa Vaňa

Farba: Ružová

Výkon: 2000W

Dĺžka kábla: 2M

Napätie: 220-250V 50HZ

Materiál: Nehrdzavejúca oceľ+PP

Funkcie:

-Ideálny pre použitie doma.

-Toto Ponorenie Ohrievača je rýchle a bezpečné.

-Ideálne pre vykurovanie vo vani, lopata a pod.

-Pozastavené ohrievač vody - život vzrástol o 3-krát, viac odolná.

-Utesnené dizajn, pozastavené tepla rýchly -voda a elektrina oddelenie, bezpečnejšie.

Pokyny:

1. Po prvé, plastových sudoch, vaňa sudy, vane, bazény, ryby, nádrže, sudy, nádoby a ostatné nádoby naplnené vodou. Do ohrievača vody, hladina vody, aby sa zabezpečilo, že ohrievač vody, ponorená do vody.Hladina vody vo viac ako 25 až 30 cm do ohrievača. Produkt bude automaticky plavák na povrchu, úpravou napájací kábel, môžete si nechať ohrievač pozastavené na správnom mieste.

2. Ak nádoba hladina vody nie je dosť 25 cm, výrobok nemôže byť ponorená do vody, uistite sa prosím, že vykurovacie potrubie musí byť ponorené vo vode, sa ohrievač môže byť mierne naklonená trochu použitie.Ak je nafukovací bazén alebo vaňou a iných materiálov, kontajnerov. Z bezpečnostných dôvodov môžete dať pod keramické tepelné potrubia, aby sa zabránilo priamemu kontaktu s tepelné trubice.

3. Kontajner je naplnený vodou, dať do ohrievača zapojte napájací hlavu čaká na ohrievača indikátor svetla, tepla, potrubie okolo distribúcie mnohých malých bubliniek, a začal tepla.V prípade, že voda je veľké, vyhrievané polovicu potrebné odpojiť zástrčku, vyskúšajte nasledujúce teplota vody.

4. Keď teplota vody dosiahne požadovanú teplotu, najprv odpojte zástrčku, počkajte 20 sekúnd, aby sa ohrievač. Môžete použiť voda.

Údržbu Produktu:

-Po prvom použití, vo vnútri steny bude podobná hrdzavé škvrny. Pretože nerezové oceľové trubky v procese tvorby tepla, potrubie, z rovnej rúrky ohnuté do špirály.

-Nerezové povrchy sú predmetom trenie a poškodenie ochranný film. Môžete použiť náš pripravené brúsny papier leštené udržiavať povrch výrobku.

-Po použiť niekoľko krát, z nehrdzavejúcej ocele stenu potrubia sa objaví biela rozsahu, môžete použiť loptu čistenie.

Package zahrnuté:

1 x Zavesenie ohrievača

2 x Kovania

Poznámky:

1. Je zakázané používať vody počas vykurovacej.

2. Prosím, uistite sa, že odpojte zástrčku a potom kontakte s vodou je najviac bezpečné.

3. Produkt kúrenie, ľudské telo nemôže kontaktu s vodou. Na odpojte zástrčku a znovu používať vodu.

4. Nerezová oceľ guľa časti, musia byť všetky vo vnútri vody, tepla, alebo sa poškodí.

5. Ručné meranie, prosím, dovoľte 1 ~ 3 mm chyba,ďakujem.

6. V dôsledku rozdielov medzi rôznymi monitory, obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba položky. Zaručujeme štýl je rovnaký ako na obrázku.

Skladovanie / Tankless Instant / Tankless
Certifikácia ce
Kapacita Iné
Napätie (V) Iné
Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Značky warmtoo
Výkon (W) 1100-2000W

Napísať recenziu

2000W Ohrievač Vody Teleso Kotla Vaňou Prenosné Pozastavenie Elektrické Ponorné pre Nafukovacie Vaňou Cestovanie, Camping bazén

2000W Ohrievač Vody Teleso Kotla Vaňou Prenosné Pozastavenie Elektrické Ponorné pre Nafukovacie Vaňou Cestovanie, Camping bazén

2000W Pozastavenie Ponorenie Ohrievač Vody z Nerezovej Ocele pre Nafukovací Bazén Vaňa Vaňa Farba: Ružová Výkon: 2000W Dĺžka kábla: 2M Napätie: 220-250V 50HZ Materiál: Nehrdzavejúca oceľ+PP Funkcie: -Ideálny

Napísať recenziu

Doprava Zadarmo K Dispozícii!

Súvisiace produkty