1:24 Živice Obrázok Modelu Auta Unassambled Nevyfarbené //G307 (BEZ AUTA)

Dostupnosť: Skladom

€8.21

Nový produkt

Zdieľanie v sociálnych médiách

Milí kupujúci, a priateľ, tu je stručný popis našom obchode produkty:

1、Všetky produkty na predaj v obchode je biely film, bez farby, potreby kupujúcich, leštenie, maľovanie a montáž. Môžete vidieť farebné obrázky sa používajú ako zobrazenie, s cieľom udeliť

si farbu poskytnúť referencie. Prosím, uistite sa, že dávať pozor na to. Všetky obchodu výrobky, je bez farby, sú časti modelu.

2、Všetky produkty bez originálneho obalu, č návod na inštaláciu, žiadne fotografie a KARTY. (myseľ kupujúci prosím, pozorne si vybrať)

3、Po prijatí výrobok, ak máte akúkoľvek otázku, prosím, kontaktujte nás pre prvý čas, ktorý budeme riešiť problém pre vás, prosím vás ubezpečiť.

4、Ak ste spokojní s našimi výrobkami a službami, prosím, nezabudnite nám dať päť hviezdičkový chvála! Ďakujem vám veľmi pekne!

5、úprimne dúfam, že si môže nájsť svoje obľúbené výrobky tu. Ďakujeme vám za vašu priazeň. Ďakujeme vám za vašu dôveru a podporu!

Vekové Rozpätie > 14 rokov
Upozornenie nemôže jesť
Číslo Modelu 1
Rozsahu 1
Druh Resinových
Tému Súpravy
Pohlavie CHLAPCI
Materiál Živica

Napísať recenziu

1:24 Živice Obrázok Modelu Auta Unassambled Nevyfarbené //G307 (BEZ AUTA)

1:24 Živice Obrázok Modelu Auta Unassambled Nevyfarbené //G307 (BEZ AUTA)

Milí kupujúci, a priateľ, tu je stručný popis našom obchode produkty: 1、Všetky produkty na predaj v obchode je biely film, bez farby, potreby kupujúcich, leštenie, maľovanie a montáž. Môžete vidieť farebné obrázky sa používajú ako zobrazenie, s cieľom

Napísať recenziu

Doprava Zadarmo K Dispozícii!

Súvisiace produkty