Mini Vreckový Miesto Zvárač DIY Nikel Pásy Konektor Batérie 18650/32650 Li-ion Batérie Miesto Zvárač Perá Displej Bodové Zváranie

Dostupnosť: Skladom

€24.64

€41.06

-39 %

Nový produkt

Zdieľanie v sociálnych médiách

Špecifikácie:

Stav: Úplne Nové

Typ: Batéria miesto zvárač

Bodové Zváranie Prúd: 90A-150A

Veľkosť: 150*95*50 mm

V 18650 batériu montáž proces, miesto zvárač je nevyhnutnou dôležitý nástroj, ale

riadnym miesto zvárač na trhu je objemný a má relatívne vysokú váhu.

Spoločné miesto zvárač vo všeobecnosti prijíma transformátora, štruktúru a vytvára veľké množstvo tepla.

Aktuálne kontrolovaných nie je presné, spôsobuje spájky spoločné byť čierne alebo slabé.

Tento produkt je kompaktný bodové zváranie stroj riadiacej dosky. To je napájaný 3 série iron-lítiové batérie.

To môže byť vykonané s vami. To nemusí byť pripojený do zásuvky.

Kapacita batérie je 4500ma.

V súčasnosti produkt podporuje priame bodové zváranie niklu pásky v rozpätí od 0,1-0,15 MM, výtlačné

rýchlosť dosiahnuť až 100C, nosnosť až 450A.

Používa sa pre batériu montáž na mieste zváranie 18650, 26650, 32650 batériu montáž, atď.

Package Zahrnuté:

1set x Mieste Zvárač

Návod na použitie:

1. Dlho stlačte na 3 sekundy, bzučiak bude znieť raz, zapnúť/vypnúť

2. Krátke stlačenie tlačidla, bzučiak bude znieť raz, a prevodovky sa zmení. Každý stlačte zvýši o jeden prevodový. 1-6-1 cyklov. 6. prevodový má najsilnejší zváranie silu. Pozorovať svetlo po stlačení tlačidla. Kontrolka bliká niekoľko krát v niekoľko ozubených kolies. Zariadenia budú uložené automaticky, keď je vypnutý. Zariadení, ktoré budú uložené v predvolenom nastavení nabudúce to je zapnuté.

3. Po zváranie pero je stlačené, bzučiak bude zvuk a počkajte asi 1 sekundu na spustenie zváranie.

4. Keď nabitie, tlačidlo svetlo, ktoré bude spočívať v podobe dýchanie svetla, a svetlo bude vždy, keď je plná. Zváranie funkcia nie je k dispozícii pri nabíjaní.

5. Ak to nie je v práci, po práci na určitú dobu, môže sa stať, že výkon je príliš nízky, čo spôsobí, že MCU, ak nie je práca, nabíjanie svetlo nesvieti, a to sa nezapne. V tomto čase, bude sa účtovať za pol hodinu a napätie môže byť obnovená po napätie stúpa.

Funkcie tohto stroja:

1. Dlhým stlačením bodové zváranie na 3 sekundy a bzučiak bude zvuk po dobu 3 sekúnd zapnúť/vypnúť. Nízka spotreba elektrickej energie je mäkký a pevný dizajn. Meraný prúd je niekoľko uA keď je vypnutý. Nie je potrebné sa báť, že batéria bude spotrebované po dlhšom čase a vplyv na výdrž batérie.

2. Krátke stlačenie prevodovky polohy ak chcete pridať jednu číslicu, posledný výstroj bude spomínať, keď je stroj zapnutý, a šesť gears bude cyklu.

3. Toto miesto zvárač môže automaticky rozpoznať spúšť 0,8 s po spájkovacie pero dotkne nikel list. Nevyžaduje manuálnu/nohy aktivácii alebo interval aktivácii. Budete musieť kliknúť na spájkovacie pero pred súdiac aktivačný čas prístupu a prevádzkových skúseností je prvej triedy.

4. S osobitným riadenie napájania a softvér dizajn tohto zvárací stroj, zariadenie nebude návratu na nulu bez vynulovania počas zváracieho procesu. Keď batérie zmeny, letované spoje môže byť slabá. Môžete zvýšiť výstroj na to čas. Ale odporúča sa na nabíjanie, akonáhle je to možné.

5. Pri nabíjaní, svetlo napájania bude spočívať vo forme dýchanie svetla, a svetlo bude vždy, keď je plná. Na prevenciu nehôd počas nabíjania, zváranie funkcia nie je k dispozícii počas nabíjania.

6. Dodáva sa s nabíjanie riadenia modul, ktorý môže byť účtovaný cez mobilný telefón nabíjanie hlavu (5V, výstupný prúd aspoň 1A), s USB nabíjací kábel

7. Prichádza s 50C vypúšťanie high-rýchlosť lítiovej batérie, ktorá je plne nabitá, so stovkami letované spoje s bežnými nikel-plátované plechy do 0,1 mm-0,15 mm.

Nákup Poznámky:

1. Po tom, čo užívateľ má výrobku, batérie sa vo všeobecnosti nie je úplne nabitá. Prosím, plne nabite ju pred použitím pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

2. Tento stroj dokáže zvárať 0.1-0.15 mm nikel oceľového plechu a 0,1 čistého niklu list. Nie je možné zvárať čistej medi materiály s dobrou vodivosťou.

3. Nenechávajte si energia batérie je príliš nízka alebo príliš vysoká, ak nie je dlho používaná.

4. Ak spotreba energie je príliš nízka, single-chip mikropočítačový nebude fungovať, bude sa môcť obrátiť na stroj, a nabíjanie svetlo nebude na. Ak sa to stane, prosím, nabiť a nabite ju na niekoľko desiatok minút.

5. Prúd, napätie a materiál môžu ovplyvniť bodové zváranie účinok. Nie všetky materiály sa môže dostať dobrú bodové zváranie účinok. Teraz, čo môže byť upravené, je bodové zváranie času a intenzity kontaktu. Odporúča sa, aby ste cvičiť svoje ruky s konzerve prvý, a potom zapojte batérie po oboznámení s zvárací stroj.

Poznámky:

Ostatné príslušenstvo demo na obrázku nie je súčasťou dodávky.

Prosím, nechajte mierne rozmer rozdiel vzhľadom na rôzne ručné meranie.

Vzhľadom na svetelné a displeja nastavenie rozdiel, položky farby sa môžu mierne líšiť od obrázkov.

Menovitý Pracovný Cyklus ŽIADNE
Rozmery 150x95x50mm
Hmotnosť 0.36kg
Certifikácia ŽIADNE
Menovitý Výkon 90A-150A
Max. Zváranie Hrúbka ŽIADNE
Je To Inteligentné Zariadenie No
Číslo Modelu Batéria Miesto Zvárač
Pôvod CN(Pôvodu)

Napísať recenziu

Mini Vreckový Miesto Zvárač DIY Nikel Pásy Konektor Batérie 18650/32650 Li-ion Batérie Miesto Zvárač Perá Displej Bodové Zváranie

Mini Vreckový Miesto Zvárač DIY Nikel Pásy Konektor Batérie 18650/32650 Li-ion Batérie Miesto Zvárač Perá Displej Bodové Zváranie

Špecifikácie: Stav: Úplne Nové Typ: Batéria miesto zvárač Bodové Zváranie Prúd: 90A-150A Veľkosť: 150*95*50 mm V 18650 batériu montáž proces, miesto zvárač je nevyhnutnou dôležitý nástroj, ale riadnym miesto

Napísať recenziu

Doprava Zadarmo K Dispozícii!

Súvisiace produkty