DHL zadarmo doprava Sherlock Stick Smart lock phone Ovládanie Elektronické Bezdrôtový Keyless zámok s 2 ks Bluetooth kľúč

Dostupnosť: Skladom

€89.19

€127.42

-30 %

Nový produkt

Zdieľanie v sociálnych médiách

Strieborná/Čierna Sherlock S2 Smart Stick Elektronický zámok Dverí Zamky Bluetooth Wirelless Otvorte alebo Zatvorte Dvere práce Smart App Riadenie s 2ks bluetooth tlačidlo Diaľkové ovládanie práce na Podporu IOS Android

APLIKÁCIA : Bluelok smart

Toto je odkaz pre S2 Nové aktualizácie . Balenie zoznam: Sherlock Zámok S3* 1 (strieborná alebo čierna voliteľné , Postavený v batéria) S3 Nový upgrade Bluetooth smart lock-posledný signál v roku 2020 bluelok smart lock, prosím, pozrite sa na POMIACAM značky.

Tento model bol aktualizovaný na nový model S3,

1. Aktualizácia 1 : Odstrániť nevýhody sú viazané/nedá odstrániť, ktoré sa často vyskytujú v starej verzii, a to pridáva funkciu reset. Ak potrebujete zmeniť umiestnenie inštalácie, si už nebudú musieť tvrdo pracovať, nájsť predajcu, sami môžete vytvoriť nové heslo.

2. Aktualizácia 2 : Odstránené posuvné odblokovanie funkciu. Niektorí kupujúci reagoval, že nemohli odomknúť s dotyk. Sme inovovaný produkt a zmenili ho na kľúč, odomknúť a zamknúť, ktorý je bezpečnejší a stabilnejší. Prosím, aby S3 smart lock.

3. Aktualizácia 3 Smart APP bluelok, sme inovovali softvér a už podporuje sherlock, ale bluelok smart sa používa. Je to inteligentné APLIKÁCIE na mieru pre nás profesionálnych inžinierov. To bude viac stabilný a rozšírené, ako Sherlock. Budete už sa vyskytnúť chyby, napríklad nie je možné vymazať prístroj nereaguje,/reakcie timeout, atď.

4. Update 4 zvýšená možnosť inštalácie. Niektorí zákazníci povedal, že zámok nie je možné nainštalovať na jeho dvere. Po aktualizácii, máme menšie veľkosti, ktorá je vhodná pre viac Európskeho dverové zámky, a budú vhodné pre 98% svetovej dverové zámky. Je to tiež pridáva príslušenstvo pre pomocné inštalácie, takže sa už nemusíte obávať, ako ju nainštalovať.

❤【Smart lock] vyzýva Hore dátum Nová položka S3 , môžete mať svoj starý zámok a kľúče. Tento zámok ľahko nainštalovať na vaše dvere, môžete stále používa vaše staré kľúče. plwase puy to na POMIACAM Obchodu .Použite smart lock, môžete otvoriť dvere bez kľúča,stačí jednoducho použiť Bluelok smart aplikácie otvoriť dvere telefonicky. Môžete zdieľať povolenia s vaším priateľom, poskytnúť prístup na niekoľko týždňov, niekoľko hodín, niekoľko minút. Je to na vás.

❤【Jednoduchá inštalácia] vyzýva DIY inštalácie. Inštalácia v asi 20 minút pomocou skrutkovača. pred poriadku , skontrolujte prosím vaše zámok, vo vnútri domu a potom tvár vaše dvere. Ak váš Zámok je na ľavej strane, vyberte Ľavej Smart Lock.Ak váš blok je na pravej strane, vybrať pravej strane smart lock bloku.

❤【Diaľku distribuovať virtuálnych tlačidiel] vyzýva majiteľ môže nastaviť virtuálnych tlačidiel s rôznymi povoleniami a distribuovať ich na diaľku členov rodiny , nájomníkov , alebo čistenie tety . môžete flexibilne nastaviť ich použitie . keď tlačidlo po uplynutí lehoty , môžete odstrániť kľúč.

❤【Keyless] vyzýva Toto balenie bez Bluetooth Kľúč.

POZNÁMKA :

1. to je nainštalovaný v miestnosti (indoor). Keď idete von, nemusíte vykonávať kľúč. stačí použiť mobilný telefón APP, môžete otvoriť dvere alebo zatvorte dvere cez Bluetooth.

2. Má dotykový spínač, ale to nie je odtlačkov prstov unlocker. nemôže rozpoznať, odtlačky prstov.

Balenie zoznam:

1. Bluelok zámok * 1 (strieborná alebo čierna voliteľné , Postavený v batérie)

Sherlock smart lock Aktualizácia bluelok zámok , nie je potrebné rozoberať pôvodný zámok, ľahké upgrade smart lock, APP kontroly, alebo inteligentné tlačidlo prepnúť dverí zamky Nainštalovať bluelok Smart Lock, nemusíte sa obávať zabudol priniesť kľúč. 85% zámky na trhu môže byť uzavreté nainštalovať bluelok zámky upgrade na inteligentné zámky. Prosím, neváhajte si ju kúpiť.

Freature :

1. Smart stick zámok s3(Aktualizácia), vložiť na použitie

2. Vnútorné inštalácie si inteligentný okamžite nemusíte sa zmeniť svoj pôvodný zámok , je ľahké nainštalovať s technický stupeň 3 M gumové pásky , ktorá je tepelne odolné a pevné .

3. Patentovaný anti-theft sa zabránilo uvoľneniu technicky .Patent č . ZL 2015 2 0814821.9 Ako anti-theft režim sa zapne , vložený kľúč by byť otočený na 15 stupňov . to zabraňuje krádeží od vstupu technicky . zabraňuje tiež bývalý tenents alebo hostiteľského forme odblokovanie o duplicitný kľúč . v tomto režime môžete odomknúť váš telefón iba vtedy, "keď anti-thelft režim vypnutý , môžete použiť svoje fyzické tlačidlo tounlock ,

4. Zapnutie zámku telefónu telefón je kľúčom . mohli by ste spínač blokovania vnútorné alebo vonkajšie . Pripojte modrý zub , a posuňte tlačidlo swich zámok v rozsahu commumication . Už obávať zabudol kľúče .

5. Na diaľku distribuovať virtuálnych tlačidiel hostiteľského môžete nastaviť virtuálnych tlačidiel s rôznymi prístupmi a iné časové limity , a poslať virtuálnych tlačidiel na svoju rodinu , nájomcov alebo dom chovatelia , hostiteľ, môžete ovládať prístup na virtuálne tlačidlo . prístupové práva budú neplatné, keď oddychový čas .

6. APP pushs zamknúť/ odomknúť info APLIKÁCIE bude tlačiť informácie o stave zámok , a zaznamenávať ju . môžete skontrolovať situáciu timingly . ľahko zvládnuť dynamické informácie z vášho zámok .

7. Smart kľúče karty prepínač blokovania na diaľku (balenie bez includesmart kľúče karty) Drobné a módne , je ľahké prijať s . stlačte dvakrát tlačidlo odomknúť , stlačte raz na zámok . to je wasy na ovládanie . naozaj ohľaduplní pre starých a deti .

Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Značky POMIACAM
Číslo Modelu S3 V
Materiál zliatiny hliníka
Rukoväť Smerom Vľavo Push

Napísať recenziu

DHL zadarmo doprava Sherlock Stick Smart lock phone Ovládanie Elektronické Bezdrôtový Keyless zámok s 2 ks Bluetooth kľúč

DHL zadarmo doprava Sherlock Stick Smart lock phone Ovládanie Elektronické Bezdrôtový Keyless zámok s 2 ks Bluetooth kľúč

Strieborná/Čierna Sherlock S2 Smart Stick Elektronický zámok Dverí Zamky Bluetooth Wirelless Otvorte alebo Zatvorte Dvere práce Smart App Riadenie s 2ks bluetooth tlačidlo Diaľkové ovládanie práce na Podporu IOS Android APLIKÁCIA : Bluelok smart Toto

Napísať recenziu

Doprava Zadarmo K Dispozícii!

Súvisiace produkty