Šťastný slon malé ozdoby pár jade office ploche počítača Feng Shui ako mestský dom, obývacia izba domáce dekorácie

Dostupnosť: Skladom

€40.25

€78.92

-48 %

Nový produkt

Zdieľanie v sociálnych médiách

veľkosť Dĺžka:

zápas :

Prečítajte si musí pred filmovanie: (Poznanie prírodných jade)

Milí kupujúci, ste dobrý, pretože každý z prírodného kameňa je iný, a niektorí dokonca majú farbu problémy, takže sme sa nikdy záruka nič s týmto zákazník, priemysel kameňa, pretože to nemožno zaručiť. Kamenné výrobky nie sú rovnaké, pretože aj keď isté blok je vyrobený z rôznych produktov, odtieň riadky sú rôzne. Ak trúfam si chcete byť istý, že presne to isté od začiatku, existujú iba dva možné. Jeden sa mi. Bolo to slepo niečo povedať, druhý je, že som robil umelé jade, a prírodné jade bude mať nejaké trhliny, tento crack je podaná na základe ich vlastných kameň, nie len po spracovaní prasknutie, takže to nevadí pro , tak nie je odpadov pro - drahocenný čas. Tam sú niektoré perfekcionistov. Ak ste si produkt a chcete vybrať nedostatky, ktoré pochádzajú z prírodných textúra výrobku, potom prosím nenechajte si kúpiť prírodné jade produkty.

[nákup description], koľko chcete napísať, koľko písať, všetky farby sú odoslané náhodne, (ceny vyššie baby sú jediné cena) zanechať odkaz pýtať sa priateľov, farby, dávajte pozor, prepravné tesnenie neznamená, že tesnenie na obrázok, fotografia je len Náhodný streľba, každý tesnenie kameň má svoju vlastnú farbu a štruktúru, náhodné dodanie, myseľ nie strieľať

Doprava sledovacie číslo:

Bežné letecké pozemok je bez sledovania číslo do iných krajín. Poštovné a balné vidíte nezahŕňajú sledovanie informácie. Musím platiť extra pre vás.

1. Všetky objednávky sú odoslané do 2 pracovných dní.

2. My len loď balík na adresu na Parfummania.sk. Prosím, uistite sa, že adresa je správna, na Parfummania.sk . Nie sme zodpovední za omeškanie alebo balík stratí, ak adresa je nesprávna.

3. Ponúkame Urýchlilo Dopravu spôsobom, aby sa na NÁS, dodacia lehota je do 2-3 pracovných dní od FedEx; ak Kanada, Austrália, Spojené Kráľovstvo, expresná dodacia lehota je do 3-5 pracovných dní; v iných krajinách, expresná dodacia lehota je do 4-7 pracovných dní. Pre viac informácií, prosím, kontaktujte nás prostredníctvom Parfummania.sk správy.

Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sa kupujúci\ \ 's zodpovednosť.

Pre normálne očakávalo dodacia lehota,20~60days

1.Všetky položky by mali byť vrátil k nám do pôvodného stavu.

2.Vrátenie peňazí alebo Výmenu je k dispozícii.

3.Sme zodpovedný len za problémy s kvalitou našich produktov, nie vrátane Umelých Škody.

4.Kupujúci sú zodpovední za návrat poštovné za poplatok.

1.Ak ste spokojní s týmto transakcie, úprimne dúfam, že si môžete nechať nám pozitívny komentár a plne 5-hviezdy Podrobné Hodnotenia, ktoré sú životne dôležité pre rast našej spoločnosti.

2.PROSÍM, NIE listy nám 1, 2 alebo 3-hviezdičkový Podrobné Hodnotenia Predajcu, pretože sa rovná zápornej spätnej väzby.

3.Sme starostlivosti o našich zákazníkov a bude vždy snažiť v našich silách, aby vám slúžili. Skôr ako budete pripravení opustiť neutrálne alebo negatívne pripomienky, prosím kontaktujte nás a získajte spokojný riešenie. Prosím, dajte nám možnosť na vyriešenie problému, pochopili sme, obavy a frustrácie môžete mať, a čo bude v našich silách vyriešiť problémy. Dochádzky negatívnu spätnú väzbu nemôže riešiť problémy.

4.Ak máte akékoľvek otázky,nás prosím kontaktujte prostredníctvom Parfummania.sk správy.

5. Budeme odpovedať na vaše e-maily do 24 hodín v pracovný deň a 48 hodín na víkend.

6. Z nejakého dôvodu nie ste spokojní so svojím nákupom, kontaktujte nás na na vyriešenie akýchkoľvek problémov tam pred odchodom spätnú väzbu. Odpovieme vám hneď ako to bude možné. Veríme, že môžeme vyriešiť všetky druhy problémov pre vás. Príčiny budeme vám 5 hviezdičkové služby!

Materiál Živica
Tému Zviera
Regionálne Funkcie Čína

Napísať recenziu

Šťastný slon malé ozdoby pár jade office ploche počítača Feng Shui ako mestský dom, obývacia izba domáce dekorácie

Šťastný slon malé ozdoby pár jade office ploche počítača Feng Shui ako mestský dom, obývacia izba domáce dekorácie

veľkosť Dĺžka: zápas : Prečítajte si musí pred filmovanie: (Poznanie prírodných jade) Milí kupujúci, ste dobrý, pretože každý z prírodného kameňa je iný, a niektorí dokonca majú farbu problémy, takže sme sa nikdy záruka nič s týmto

Napísať recenziu

Doprava Zadarmo K Dispozícii!

Súvisiace produkty