2ks Originálne SKUTOČNÉ SANWA GT-Y OSEMHRANNÉ BRZDY BRÁNY PRE SANWA JLF SÉRIE OVLÁDAČ

Dostupnosť: Skladom

€8.07

Nový produkt

Zdieľanie v sociálnych médiách

2ks 100% Originálne SKUTOČNÉ SANWA GT-Y OSEMHRANNÉ BRZDY BRÁNY PRE SANWA JLF SÉRIE OVLÁDAČ

Špecifikácia 100% Originálne Sanwa Diely! Všetky Vyrobené V Japonsku! Môže byť zmenený na 4 spôsoby alebo 8 spôsobov prevádzky! Prepínateľné Loptu Top - Zmeniť farbu kedykoľvek ľahko! Skutočné SANWA GT-Y Osemhranné Brány ideálny ovládač mod domácej konzole ovládač

Balík obsahuje:

2 ks*Sanwa GT-Y Osemhranné Brány

Kód produktu: GT-Y

Na Sanwa GT-Y osemhranné brzdy gate je ideálny doplnok k akejkoľvek bojová hra fanúšika ovládač. Táto brána vám lepšiu 8-way pocit.

Tento GT-Y brány je kompatibilný s Sanwa JLF série joystick:

JLF-TP-8YT (,-SK)

JLF-TP-8Y (,-SK)

JLF-TP-8S (,-SK)

JLF-TM-8 (,-SK)

GT-Y brány NIE je kompatibilný s Sanwa JLW série joystick .

Platby: 1)akceptujeme Alipay. Západ Únie,TT. Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované cez bezpečné platby proces VIAZANÝ. 2)Platba musí byť uskutočnená do 3 dní od objednávky.

3)Ak sa nemôžete pozrite sa bezprostredne po aukcii zatvorte,prosím, počkajte niekoľko minút a skúste to znova Platby.

Poznámka: Ak ste sa rozhodli kúpiť túto položku,venujte prosím čo najskôr, ako môžete,takže môžeme loď, aby ste sa rýchlejšie.

Prepravné Podmienky:

Máme loď pondelok - sobota s výnimkou sviatkov. Prosím, pošlite nám e-mail PRED platby v prípade, ak si želáte zmeniť adresu doručenia.

Štandardná Služba trvá asi 18-25 pracovných dní. Vezmite prosím na vedomie, že táto služba NIE je sledovateľné.

Urýchlené Služba trvá asi 10-15 pracovných dní. Je to sledovať vo vašej krajine post na stránke úradu (Čína EMS webovej stránky).

Dodacia lehota počas prázdnin (Vianoce, Čínsky Nový Rok, atď.), by mohli byť dlhšie, než je obvyklé čas. Prosím pridať ďalšie 5-10 dní ako odkladu.

Vráti Výraz:

V prípade, že ste dostali chybné položky, má zákazník do 7 dní od dátumu doručenia na žiadosť o vrátenie alebo výmena za novú.

V prípade, že ste dostali nesprávnu položku, tovar musí byť vrátený v jej pôvodnom a nevyužité stave a musí byť aj v pôvodnom box a balenie.

Nepovoľujeme náhrady alebo výmeny, pretože zmenu mysle. Prečítajte si prosím všetky description poskytujeme ako sprievodca skôr než si cenovú ponuku. Pri každom kroku boli prijaté opatrenia na zabezpečenie toho, aby sme loď z správnu položku, tam bude príležitosť, keď dostanete položky, ktoré sú odlišné od popis. V takom prípade vás prosíme, aby ste nás kontaktovať hneď, tak môžeme nápravu situácie. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá hodnota vášho podnikania.

Pripomienky: 1) Kupujúci je skoro potvrdenie bude vysoko ocenil po prijatí položky.

2) Pretože vaša odozva je veľmi dôležité, aby naše podnikanie rozvoja,sme sincerel vás pozvať na dovolenku pozitívnu spätnú väzbu (Päť Hviezdičiek) pre nás, ak ste spokojní s našimi produktov a služieb.To bude mať len 1 minútu,ale to 1 minúta má veľmi zásadný význam pre nás.

3) skontrolujte si Prosím kontaktujte nás pred odchodom žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu.Budeme s vami spolupracovať, riešiť akékoľvek problémy.Ďakujeme za pochopenie!

Package No
Typ Rozhrania USB
Druh GTY Osemhranné Brány
Kompatibilné Značka/Model ŽIADNE
farba Transparentné
Názov Značky CHILONG
Jazyk Anglická verzia
miesto pôvodu Vyrobené v japonsku
Číslo Modelu SW037

Napísať recenziu

2ks Originálne SKUTOČNÉ SANWA GT-Y OSEMHRANNÉ BRZDY BRÁNY PRE SANWA JLF SÉRIE OVLÁDAČ

2ks Originálne SKUTOČNÉ SANWA GT-Y OSEMHRANNÉ BRZDY BRÁNY PRE SANWA JLF SÉRIE OVLÁDAČ

2ks 100% Originálne SKUTOČNÉ SANWA GT-Y OSEMHRANNÉ BRZDY BRÁNY PRE SANWA JLF SÉRIE OVLÁDAČ Špecifikácia 100% Originálne Sanwa Diely! Všetky Vyrobené V Japonsku! Môže byť zmenený na 4 spôsoby alebo 8 spôsobov prevádzky! Prepínateľné Loptu Top - Zmeniť

Napísať recenziu

Doprava Zadarmo K Dispozícii!

Súvisiace produkty