Wonlex KT21 Smart Hodinky Dieťa Fotoaparát Hodiny Big-Batérie, GPS, WIFI Tracker Take-Video 4G Deti Nepremokavé Dieťa SOS Anti-Stratené Hodinky

Dostupnosť: Skladom

€51.78

€54.51

-5 %

Nový produkt

Zdieľanie v sociálnych médiách

Wonlex KT21 Smart Hodinky Dieťa Fotoaparát Hodiny Big-Batérie, GPS, WIFI Tracker Take-Video 4G Deti Nepremokavé Dieťa SOS Anti-Stratené Hodinky držiak SIM Karty, žiadne starosti zle SIM inštalácie; S Vibrácií funkcia, Rovnaké užívateľské ROZHRANIE dizajnu s KT20; odnímateľný Popruh puzdro

Zákazník Oznámenie:

1.Ak potrebujete ruský Jazyk, alebo akýkoľvek iný, prosím, napísať poznámku na základe vašej objednávky zaistíme ako požiadavka.

2.Niekedy budeme používať cartoon box s Wonlex Nálepky nahradiť plastové okno, v prípade sledujte obrazovku dostať začiatku plastové okno počas pôrodu tranzitu.

3.V mnohých Krajinách, keď voláte na hodinky, všetky telefónny zoznam čísla 4G hodinky sú identifikované bez názvu, ale iba čísla , niektoré 2G hodinky môžu mať tento problém, pretože SIM karty skrýva meno. Je to problém so sieťou: predvolené nastavenie pre SIM bol "skryť moje číslo". toto môže byť zmenené podpora služby SIM karty operátora. Iné riešenie, aby pre hodiny určiť telefónne číslo volajúceho, musíte zadať telefónne číslo a názov nie len prostredníctvom aplikácie, ale aj zapísať samostatne na SIM karte sám.

4.O "Zvuku Opatrovník/Monitorovanie/spätné Volanie Funkcie" chýba v app: prosím vložte sim kartu a nastaviť hodinky pracuje, aby to vonkajšie zistiť LIBIER a GPS, potom, že funkcia bude synchronizovať.(Server potrebuje získať základňovej stanice miesto nie je Nemecko a Nórsko), potom zápas monitorovania funkcia auto.)

5. USA, Kanada, Austrália, Nový Zéland, kde 2G je takmer nie je k dispozícii.

(Odporúčame 4G modely:KT10 ,KT11, KT13, KT15, KT20, KT21, KT22 a KT23)

6. Pre Tureckom a Azerbajdžanom kupujúceho, uveďte, prosím, vaše vlastné číslo imei podľa vašej objednávky , Budeme pridávať vaše imei číslo do nášho servera pred lode von. Inak naše imei nemôžem použiť na vašej krajine.

7. Lepšie použiť našu Setracker 2 alebo Setracker app , hoci niekedy môže byť Reklám v našom app (môžete kliknúť na výstupe), ale je zadarmo na použitie natrvalo. Iné Aplikácie, aj keď Reklamy-odstránené, ale musíte platiť od $ 9 a $ 19 pre predplatné, alebo mať tri dni zdarma predplatné. Ak chcete použiť iné aplikácie, tiež v poriadku. Napríklad, Nájsť Moje Deti , prosím kontaktujte nás a povedzte nám IMEI číslo pozerať, musíme urobiť zálohu v našej databázy servera , inak to bude automaticky vráti do Setracker IP servera, keď používate inú aplikáciu, spôsobiť hodinky vždy offline. 8.Ak máte vlastný server a aplikáciu chcete vyskúšať naše sledujte, prosím, napísať poznámku na základe vašej objednávky na "Dešifrovanie Verzia" FAQ:

1.Otázka:mám hodinky, nikdy som sa používa s Nájsť Moje Deti APP pred, ale chcem používať s Nájsť Moje Deti APLIKÁCIE teraz.

--A:uveďte, Prosím, číslo imei pre nás, musíme zálohy na náš server databázy predtým, ako ju použijete, inak to bude vrátiť sa do Setracker Server auto pri použití Nájsť Moje Deti APP Server, spôsobené hodinky vždy offline. Ale náš technik iba túto prácu v piatok.

2.Otázka:mám pozerať už použité Nájsť Moje Deti APP, IP servera je:92.53.87.162,8001#, ale chcem použiť Sertracker APLIKÁCIE teraz.

--A:uveďte, Prosím, číslo imei pre nás, musíme to zmeniť na náš server databázy, inak to bude vrátiť sa do Nájsť Moje Deti APP Server auto pri použití Setracker server, spôsobené hodinky vždy offline.

--A:môžete požiadať Nájsť Moje Deti APP spoločnosť zmeniť na naše Setracker server. (Nie je Súčasťou balenia Skrutka Auta, tento model, bez potreby ich používať. Ak potrebujete skrutkovač alebo skrutky, napísať poznámku podľa objednávky) odnímateľný Popruh puzdro, nie je potrebné sa obávať stratil skrutky, už! Funkcie :

Real-time umiestnenie: Pomocou GPS a WIFI & LIBIER , pomôžte presné vyhľadanie dieťaťa geografickú polohu. 3 SOS čísla : k Dispozícii máme 3 SOS čísla je možné nastaviť v APLIKÁCII, stlačte tlačidlo SOS tlačidlo na 3 sekundy, užívateľ môže volať a posielať poplachové správy na telefónne číslo. Nie je znepokojujúce čas: Rodičia môžu nastaviť 3 triedy krát v APLIKÁCII štít hovor,iba SOS číslo môžete vytočiť, zabrániť deti hrať sledovať v triede. Hlas monitorovanie : Raz telefónne číslo potvrdil, pozerať sa bude volať číslo automaticky, zatiaľ čo používateľ neviem. Kontakt : Kliknite na enter a vyberte číslo, ktoré chcete vytočiť (10 kontaktov číslo môže byť nastavené v aplikácii) Fotoaparát :podpora streľba uložiť v prístroji. 30W. Postup : Zase o krok prepnúť na aplikáciu, keď krokomer pracuje kroky dát sa bude synchronizovať. Galéria : podpora obchodu 400pcs najnovšie snímky v prístroji. Ostatné odporúčané funkcie: 3 alarmy môžu byť nastavené na APP / Zdravé nahrávanie / low battery alarm / história záznam a prehrávanie / nízky alarm/ APP Podporu IOS a Android

Supp ort Jazyk:Indonézsky, Malajský, nemčina, angličtina, španielčina, francúzsky, taliansky, poľský, portugalský, Vietnamčina, turecký, ruský, ukrajinský, arabčina, Thajský, Zjednodušená Čínština, Tradičná Čínština). ŠPECIFIKÁCIE:

DISPLEJ : 1,4 palca OGS farebný dotykový displej,240*240

Riešenie : 9820E

Pamäť : 512 MB RAM+4 gb ROM

GSM,GPRS: GSM :FDD:Kapela 1/3/5/8,TDD: Kapela 38/39/40/41,WCDMA: Pásmo 1\8,GSM: Band 3\8;

SIM karta : Nano SIM karty

GPS Presnosť : 3-10 m

WIFI presnosť polohy : 3-50 m

KG Presnosť : 100-500m

Poloha : GPS+a-gps+LBS+WIFI

Fotoaparát : podpora 30W

Video volanie : Podpora

Displej 1,4 palca OGS farebný dotykový displej,240*240
Druh Na Zápästie
Jazyk Indonézsky
WIFI presnosť polohy 3-50 m
Displej Tvar Námestie
Systém ios
videohovor Podpora
GSM,GPRS FDD
Režim Siete 4G
Štýl Roztomilý
CPU Výrobca Mediatéka
ROM 4GB
Rozlíšenie 240 x 240 pixelov
Zadná Kamera ŽIADNE
Rozlíšenie Obrazovky 240*240
Presnosť systému GPS 3-10m
Režime nabíjania Magnetické Nabíjací Kábel
Sim Karty Nano SIM karty
Názov Značky wonlex
Pôvod CN(Pôvodu)
Kapela Materiál Silica gel
Riešenie 9820E
Pamäť RAM 512 mb
Certifikácia CE
Nepremokavé Triedy Život Nepremokavé
Kapacita batérie >450mAh
Aplikácia Veková Skupina Dieťa
GPS Áno
Umiestnenie GPS+A-GPS+LBS+WIFI
Viac Voĺba No
APP Download (prevzatie aplikácií je k Dispozícii No
Prípad Materiál Plastové
Batéria Odnímateľný Áno
KG presnosť 100-500M
Kapela Odnímateľný Áno
SIM Karta je k Dispozícii Áno
Veľkosť Displeja 1,4 palca OGS farebný dotykový displej,240*240
Kompatibilita Všetky Kompatibilné
Mechanizmus Áno
CPU Model 9820E
Funkcia Osvetlenie
Pamäť 512 MB RAM+4 GB ROM

Napísať recenziu

Wonlex KT21 Smart Hodinky Dieťa Fotoaparát Hodiny Big-Batérie, GPS, WIFI Tracker Take-Video 4G Deti Nepremokavé Dieťa SOS Anti-Stratené Hodinky

Wonlex KT21 Smart Hodinky Dieťa Fotoaparát Hodiny Big-Batérie, GPS, WIFI Tracker Take-Video 4G Deti Nepremokavé Dieťa SOS Anti-Stratené Hodinky

Wonlex KT21 Smart Hodinky Dieťa Fotoaparát Hodiny Big-Batérie, GPS, WIFI Tracker Take-Video 4G Deti Nepremokavé Dieťa SOS Anti-Stratené Hodinky držiak SIM Karty, žiadne starosti zle SIM inštalácie; S Vibrácií funkcia, Rovnaké užívateľské ROZHRANIE dizajnu s KT20;

Napísať recenziu

Doprava Zadarmo K Dispozícii!

Súvisiace produkty