Ultrazvukové Myši Odpudzujúce Auto Non-Jedovaté Nízky Výkon Myši Repeller Pre Udržanie Hlodavce Kuna Preč

Dostupnosť: Skladom

€5.89

€9.20

-35 %

Nový produkt

Zdieľanie v sociálnych médiách

Popis Výrobku:

Prevádzkové Napätie:DC 12V

Aktuálne:Práca 40mA, Pohotovostný 5mA

Frekvencia:12kHz-25kHz

Indukčný Režim: Vibrácií indukcie

Pokrytie:40㎡

Počet Pc:1PC

Funkcie:

Bezpečne Odpudzujú Škodcov - vozidlo pest repeller efektívne využíva ultrazvukové vibrácie, aby sa odpudzujú škodcov a zvierat bez zabíjania alebo vážne poškodiť ich. Frekvenčný rozsah je 12kHz-25kHz.

Zabrániť Poškodenie Vozidla - vozidlo hlodavce repeller odpudzuje deštruktívne živočíchy, ako sú myši, krtkovia, alvin a martens z spôsobuje drahé poškodenie motora vozidla, kolesá, alebo interiéru.

Park S Dôverou - Používať ultrazvukové odpudzujúce škodcov na park s konečným viery. Oblasti pokrytia viac ako 40 metrov štvorcových, vaše vozidlo je chránený zo všetkých vyššie a podzemných škodcov.

Jednoduchá Inštalácia - čo musíte urobiť, je pripojiť káble k súprave do elektrického obvodu. Black olovo/katóda(-), červené olovo/anóda(+).

Keď sa prepnúť tlačidlo je zapnuté, výrobok vstupuje self-test mode a potom prejde do pracovného režimu.

Package Zahrnuté:

1 x Ultrazvukové Vozidla Zvierat Repeller

1 x Upevnenie Nástroja

2 x Obväzy

1 x užívateľská Príručka

Prevádzkový režim:

Nízke Napätie Upozornenie: Keď napájacie napätie je nižšie ako 9.2 v, výrobok bude zadajte požadovaný režim a vyžarujú výstražný zvuk 1Hz, ktoré bude trvať naveky. V tomto prípade, výrobok nefunguje.

Power on self-test: Pri prvotnom je napájanie zapnuté, produkt pôjde do seba-kontroly. Po prvé, červené svetlo bliká tri krát, potom biele svetlo bliká trikrát, a potom budík.

Pracovný postup:

1-15s, červená blikne trikrát, potom 12k-25kHz ultrazvukové vlny je výstup, doplnené o biele LED svetlo blikajúce. 16-30s, produkt pohotovostnom režime. 31-50s, opakovanie procesu 1-15s. 51s-1min 10s produkt pohotovostnom režime. 1min 11s-1min 40., opakovanie procesu 1-15s.

Po tom ako vyššie uvedené opatrenia, zastavenie 1min. Potom opakujte vyššie uvedené akcie dvakrát, zastavenie 3min a 5-minútové, resp.

Vibrácie indukcie: Ak sa napájacie napätie je vyššie ako 9.2 V, výrobok prejde do prevádzkového režimu. V prípade, že výrobok zistí vibrácie auto, automaticky prestane pracovať. 5 minút po auto zastaví, produkt sa automaticky spustí a začne opäť v prevádzke.

Spôsob inštalácie:

Otvorte motor kryt priestoru auta, opravy výrobku v správnej polohy vo vnútri kabíny, a potom pripojte koniec červená čiara s poistka na kladný pól autobatérie, a čierny vodič na záporný pól.

Keď sa prepnúť tlačidlo je zapnuté, výrobok vstupuje self-test mode a potom prejde do pracovného režimu.

Poznámky:

1. Prechod: 1cm=10 mm=0.39 palec, 1g=0.001 kg=0.0022 lb=0.035 oz.

2. Vzhľadom na obrazovke rozdiel, farba môže byť trochu odlišné od toho, čo môžete očakávať, prosím, nechajte ho.

Pôvod CN(Pôvodu)
Súbor Typ Áno
Odpudzujúce Typ Ultrazvukové Pešti Repellers
Pešti Typ Myši

Napísať recenziu

Ultrazvukové Myši Odpudzujúce Auto Non-Jedovaté Nízky Výkon Myši Repeller Pre Udržanie Hlodavce Kuna Preč

Ultrazvukové Myši Odpudzujúce Auto Non-Jedovaté Nízky Výkon Myši Repeller Pre Udržanie Hlodavce Kuna Preč

Popis Výrobku: Prevádzkové Napätie:DC 12V Aktuálne:Práca 40mA, Pohotovostný 5mA Frekvencia:12kHz-25kHz Indukčný Režim: Vibrácií indukcie Pokrytie:40㎡ Počet Pc:1PC Funkcie: Bezpečne Odpudzujú Škodcov

Napísať recenziu

Doprava Zadarmo K Dispozícii!

Súvisiace produkty