12" Bábika Plesne Reborn Prototyp Bábika Auta nevyfarbené mini Bábika Časti rozprávky reborn bábiky auta Ručné Náradie Dieťa Plesne

Dostupnosť: Skladom

€28.76

€49.59

-42 %

Nový produkt

Zdieľanie v sociálnych médiách

Prosím, venujte pozornosť! To je pre predaj nenatreného prázdne bábika auta, BEZ očí, BEZ vlasov a BEZ farby, NIE čistý bábiku. Hotové bábika foto len pre referenčné účely.

To je pre predaj nenatreného prázdne bábika auta, Nie je hotový, bábiku! Veľkosť: 12" Hlavu Circustance: 9.5" Arms: Plný Nohy: Plné Očí Veľkosť: 14 mm (je súčasťou dodávky) Materiál: mäkká vinyl. Materiál: mäkké vinylové. Balík obsahuje: 1pcs hlavu, 1 sada na ruky, 2 nohy ;1pcs Látkové Telo;1 pár očí Skončil bábika foto je len pre referenčné účely! Hotový obrázok je len pre referenčné účely!

Materiál Silikónové
Pohlavie Unisex
Formulár 1/1
Súprava reborn Áno
Batérie no
BJD/SD Atribút Časti Tela
Vekové Rozpätie > 14 rokov
Číslo Modelu FHX-RBG-15
Mfg Poradové Číslo Limitovaná Kolekcia
stav V Sklade
Upozornenie Je to bábika auta len
Rozmery Pre 12" bábika auta
Druh Módne Bábiky
Položka Druh Bábiky
Názov Značky NPKDOLL

Napísať recenziu

12

12" Bábika Plesne Reborn Prototyp Bábika Auta nevyfarbené mini Bábika Časti rozprávky reborn bábiky auta Ručné Náradie Dieťa Plesne

Prosím, venujte pozornosť! To je pre predaj nenatreného prázdne bábika auta, BEZ očí, BEZ vlasov a BEZ farby, NIE čistý bábiku. Hotové bábika foto len pre referenčné účely. To je pre predaj nenatreného prázdne bábika auta, Nie je hotový, bábiku! Veľkosť:

Napísať recenziu

Doprava Zadarmo K Dispozícii!

Súvisiace produkty