Strom Tvár Dekorácie High-Kvalitné 3D Realistické Garden Visí Figúrky Vonkajší Živice Stromu Hugger Ornament

Dostupnosť: Skladom

€7.28

€12.33

-40 %

Nový produkt

Zdieľanie v sociálnych médiách

NOVÝ PRÍCHOD Popis:

1. Zaujímavé záhradné dekorácie je vyrobené z vysoko kvalitnej živice materiálu. Tento starý muž je strom tvár je vyrobená z veľmi jemného vyrezávané živice. Tento starý muž je strom tvár má realistického tvaru, jemné remeselné a prirodzené farby a textúry. Aby 3D funguje prichádzajú k životu.

2. Dekorácie sú roztomilé oči a zaujímavé úsmev. Sú zaujímavé dekorácie pre zdobenie dvory, záhrady a stromy, a môže byť dokonale integrovaný s stromov. Pomocou týchto strom tváre vyzdobiť vonku, je ľahké premeniť akýkoľvek strom do osobného života. Tvár strom socha bude váš život plný zábavy.

3. Pridať vitalitu vašej záhrade a na dvore. Našich starších vonkajšie tree planting krajiny záhrada umenia sa zdá byť vystavené z kôry alebo dreva, s opatrní oči. Pomocou týchto umeleckých starý muž strom sochy na skrášlenie vašej záhrady, priniesť zábavu pre deti a prekvapte svojich hostí.

4. Môj strom tvár ornament pre starších ľudí, je ľahko zavesiť na svoj obľúbený strom, stačí použiť klince alebo skrutky cez montážne otvory, alebo použite lepidlo na fix it na povrchu stromu.

5. Zábavná strom magic zmení strom do gentleman, státie vo dvore chrániť váš domov! Náš strom objať sochy sú ideálne pre zdobenie záhrady, stromy alebo kvetinové záhony. Každý musí mať umenia vo dvore! Pre milovníkov prírody, je to dobrý nápad na darček, ako kolaudačné párty darček, alebo na párty darček pre priateľov.

Špecifikácia:

Materiál: živica

Hmotnosť: cca 350 g

Použitie: kôra, steny, kancelárie, záhradné dekorácie, vonkajšie dekorácie

Balenie Zoznam:

1*Strom Tvár Dekor

Tému strom
Funkcia Dekoratívne
Aplikácia
Materiál Iné
Druh Iné
Pôvod CN(Pôvodu)

Napísať recenziu

Strom Tvár Dekorácie High-Kvalitné 3D Realistické Garden Visí Figúrky Vonkajší Živice Stromu Hugger Ornament

Strom Tvár Dekorácie High-Kvalitné 3D Realistické Garden Visí Figúrky Vonkajší Živice Stromu Hugger Ornament

NOVÝ PRÍCHOD Popis: 1. Zaujímavé záhradné dekorácie je vyrobené z vysoko kvalitnej živice materiálu. Tento starý muž je strom tvár je vyrobená z veľmi jemného vyrezávané živice. Tento starý muž je strom tvár má realistického tvaru, jemné remeselné

Napísať recenziu

Doprava Zadarmo K Dispozícii!

Súvisiace produkty