LUCKYYJ Súkromie Okno Film Nie-Lepidlo Samolepiace 3D Statické Dekoratívne Sklo Lepiť Nálepky na Domácej Kuchyne, Kancelárie Anti-UV

Dostupnosť: Skladom

€3.20

€4.10

-21 %

Nový produkt

Zdieľanie v sociálnych médiách

Malé Tipy pre VÁS,prečítajte si, prosím, pred nákupom.

*Prosím na Vedomie, že Toto Okno Film sa Vzťahuje Len na Hladké Sklenené Povrchy.Nevzťahujú na Vonkajšie okná alebo Okná s Crack. *Nezabudnite odstrániť priehľadný podklad strane pred uvedením na sklo, alebo to nebude lepit(Použite pásku na rohu zadnej strane (hladké strane), aby sa rýchlo odstrániť podklad ochranný film). *Prosím, použite sušič vlasov na zmiernenie film v chladnom počasí (Tepelne Odolný až 176℉)

Prečo si vybrať LUCKYYJ Okno Filmu?

Lepidlo Zadarmo Dizajn

Statické držať window film, jednoduchý na inštaláciu a odstránenie v niekoľkých minútach s žiadne rezíduá. Žiadne škodlivé látky uvoľnenie.

Poskytujú Súkromie a Nechajte Svetlo v

Poskytujú semi ochrany osobných údajov držať vtáky z zrútilo a domáce zvieratá, štekanie z vidieť mimo. Bez rozbité slepý už.

Široko Aplikácie

Bežne používané na pracovňa,obývacia izba,spálňa,kúpeľňa,posuvné dvere alebo okná. Nahradiť tradičné záclony s týmto elegantné a krásne okno film.

Rozmery a Balenie

Veľkosť: 17.8 palcový (45 cm);Predávané Meter. (ak chcete, 45 cm*500 cm,aby množstvo 5, prosím.) Prosím, merať a zaznamenávať dĺžka a šírka každý kus skla plánujete odtieň prvý. Odporúčame kúpiť 5-15% viac za odpady alebo odrezky.

Package: Jeden súvislý roll (nie oddelených kusov) Zahrnúť: Produkt; Inštalácia nástroja Sme si balík nich súlade s EPE,vonkajšia vrstva bublina film na ich ochranu. Niektoré špeciálne výrobok je chránený papierovej dutinke.

Ako nainštalovať LUCKYYJ okno filmu?

1.Čisté sklo(uistite sa, že váš pohár je čisté a hladké). 2.Mokré sklo(viac vody,tým lepšie). 3.Strih filmu do požadovanej veľkosti a odlúpnite priehľadný podklad filmu. 4.V minulosti hladkú stranu na sklo. 5.Škrabka na film z nahor, nadol,doľava alebo doprava. 6.Odstrihnite film(nechajte malú medzeru asi 1 cm medzi filmom a okno nechať prietok vody von).

Otázky & Odpovede:

Q1:Prečo moje okno film nemôže držať? A1:nie mokré okno s vodou, alebo neboli odstránené priehľadný podklad filmu. Nezabudnite prosím odstráňte ochranný film, alebo to nebude držať.Ak ste odstránili ochranný strane,si môže uplatniť zlej strane. Prosím vložte hladké strane okna. Otázka 2:Prečo existuje tak veľa bubliny? A2:Príliš málo vody. Prosím zložiť a sprej veľa vody,čím viac vody,tým lepšie. Q3:Prečo okraji môjho okna film začal spadol? A3:okraji film je príliš blízko k oknu. Prosím, nechajte malú medzeru(asi 1 cm )dajte prietok vody tak, že film môže držať dobre.

Materiál Vinyl
Druh Matné
Veľkosť 30/45/60/75/90x100cm 30/45/60/75/90x200cm
Funkcia Tepelná Izolácia
Názov Značky LUCKYYJ
Povrchová Úprava Znečistený
Životného prostredia Cez Európu EN71-3 normy a SGS
Hrúbka 0.24 mm
Priemerná dĺžka života 5-8 rokov
Číslo Modelu 081

Napísať recenziu

LUCKYYJ Súkromie Okno Film Nie-Lepidlo Samolepiace 3D Statické Dekoratívne Sklo Lepiť Nálepky na Domácej Kuchyne, Kancelárie Anti-UV

LUCKYYJ Súkromie Okno Film Nie-Lepidlo Samolepiace 3D Statické Dekoratívne Sklo Lepiť Nálepky na Domácej Kuchyne, Kancelárie Anti-UV

Malé Tipy pre VÁS,prečítajte si, prosím, pred nákupom. *Prosím na Vedomie, že Toto Okno Film sa Vzťahuje Len na Hladké Sklenené Povrchy.Nevzťahujú na Vonkajšie okná alebo Okná s Crack. *Nezabudnite odstrániť priehľadný podklad strane pred uvedením

Napísať recenziu

Doprava Zadarmo K Dispozícii!

Súvisiace produkty