Funssor Čierna farba, Reprap Prusa i3 MK3 Hliníkové posteľ podporu Pre DIY Prusa i3 3D Tlačiarne

Dostupnosť: Skladom

€22.88

€24.08

-4 %

Nový produkt

Zdieľanie v sociálnych médiách

Materiál:6mm hliníkovej zliatiny

Ak si chceš Kovový Rám,stačí kliknúť na obrázok nižšie pre nákup!

Tešíme sa na ďalšie rozšírenie príjemné obchodného vzťahu. Ak máte akékoľvek quetion alebo potrebujete niečo, pls kontaktujte nás, budeme sa snažiť, aby ste sa spokojní.

Doprava zdarma na celom svete , poslať Čína Príspevok Letecky.

Dodacia lehota cca 20 -30 pracovných dní. Niektoré krajiny môžu odkladu 1-2 týždne.

Prepravujeme tovar v 2days po obdržaní platby vymazané.

Upozornenie:

Ak chcete dostať produkt, urýchlene sme tiež môžete odoslať prostredníctvom EMS alebo UPS,DHL a pod. Budete musieť zaplatiť niektoré nákladné viac . Robiť kontaktujte nás prvá, ak chcete EMS,UPS,DHL a pod.

Ak nie ste spokojní s tvoj nákup,z akéhokoľvek dôvodu,dajte nám vedieť.Budeme bezodkladne nahradiť položku alebo vám znova vrátenie peňazí,je to také jednoduché. Poštovné a manipulačné poplatky nie sú refundovateľné. Nákladné poslať späť a znovu odoslať by mal byť zaplatená kupujúcim. Pre vašu ochranu, prosím, poistený balík.

Ak ste výrobky majú akékoľvek poškodenie alebo oneskorenie, prosím neotvárajte prípade, alebo nie zanechať Negatívne a Prírodná spätnú väzbu, nemôže vyriešiť všetky problémy .Ale len povedzte nám, budeme sa snažiť vyriešiť to.

Ak ste spokojní so svojím nákupom, úprimne dúfame, že si môžete nechať nám pozitívnu spätnú Väzbu a štyri 5-hviezdičkový Podrobné Hodnotenia Predajcu (DSR), ktoré sú životne dôležité pre rast našich malých podnikov.

Akceptujeme platby cez Parfummania.sk LEN. Ak nemáte Parfummania.sk účet, prosím registrovaná pre seba v (http://Parfummania.sk). Platba musí byť doručené do 5 dní po ukončení aukcie, ktorý sa skončil. Prosím, uistite sa, že máte v úmysle kúpiť, alebo schopný zaplatiť v uvedenej lehote pred ponúkania cien. Neplatené spor bude podaná na Parfummania.sk pre non splatné uchádzačov.

PROSÍM, NIE listy nám 1, 2, 3, alebo 4-hviezdičkový Podrobné Hodnotenia Predajcu, pretože sa rovná zápornej spätnej väzby. Len 5-Podrobné Hodnotenia sú vítané.

Názov Funssor
Materiál hliník
Položka Druh Mechanické Kit/Hardware Časti
Číslo Modelu prusa
farba čierna
Hladké Prút 8 mm
Názov Značky Funssor
Druh i3 mk3
Či už štandardné diely štandardné diely
Veľkosť klasifikácia GT2

Napísať recenziu

Funssor Čierna farba, Reprap Prusa i3 MK3 Hliníkové posteľ podporu Pre DIY Prusa i3 3D Tlačiarne

Funssor Čierna farba, Reprap Prusa i3 MK3 Hliníkové posteľ podporu Pre DIY Prusa i3 3D Tlačiarne

Materiál:6mm hliníkovej zliatiny Ak si chceš Kovový Rám,stačí kliknúť na obrázok nižšie pre nákup! Tešíme sa na ďalšie rozšírenie príjemné obchodného vzťahu. Ak máte akékoľvek quetion alebo potrebujete niečo, pls kontaktujte nás, budeme

Napísať recenziu

Doprava Zadarmo K Dispozícii!

Súvisiace produkty