Doprava Zadarmo! Duplex LC 18 Vlnových dĺžok 1,25 G 1270nm-1610nm 40km CWDM SFP Vysielač s DOM Funkcia

Dostupnosť: Skladom

€493.78

€525.29

-5 %

Nový produkt

Zdieľanie v sociálnych médiách

Duplex LC 1,25 G 1270nm-1610nm 18 Vlnových dĺžok 40km CWDM SFP Vysielač s DDM Funkcia

Každý s jedným pc: 1270nm, 1290nm, 1310nm, 1330nm, 1350nm, 1370nm, 1390nm, 1410nm, 1430nm, 1450nm, 1470nm, 1490nm, 1510nm, 1530nm, 1550nm, 1570nm, 1590nm, 1610nm, celková 18pieces.

Small Form Factor Zásuvné (SFP) vysielače sú kompatibilné s Small Form Factor Zásuvné Multi-Sourcing Dohody (MSA). Zároveň v súlade s Gigabit Ethernet, ako je uvedené v IEEE STD 802.3 a 1x Fibre Channel, ako sú definované v FC-PI-2, Rev. 10.0 .Sú RoHS a lead-free. To je široko používaný spoločne.

Funkcie:

Až do 1.25 Gb/s, dual údaje odkazy

Hot-zásuvné SFP stopu

Uncooled DFB laser vysielač

Duplex LC konektor

Až 40km na 9/125µm SMF

Kovová skrinka pre nižšie EMI

Jeden +3,3 V napájanie

Nízky stratový výkon

Obchodné rozsah prevádzkovej teploty: 0 až +70 Temp

Aplikácie:

Gigabit Ethernet

Vlákno Kanálov

Router/Server rozhranie

CWDM Systém

CWDM Vysielač CWDM SFP CWDM SFP 1G/2G (1270nm-1610nm) 40/80/120km CWDM SFP 0-70 CWDM SFP 4.25 G (1270nm-1610nm) 40km& 80km CWDM SFP 0-70 CWDM XFP(10G) CWDM XFP LR (1270-1330nm) 10km CWDM XFP 0-70 CWDM XFP ER (1470-1610nm) 40km CWDM XFP 0-70 CWDM XFP ZR (1470-1610nm) 80km CWDM XFP 0-70 CWDM SFP+(10G) CWDM 10G SFP LR (1270-1330nm) 10km CWDM SFP+ 0-70 CWDM SFP ER (1470-1610nm) 40km CWDM SFP+ 0-70 CWDM SFP ZR (1470-1610nm) 80km CWDM SFP+ 0-70 CWDM Xenpak(10G) CWDM Xenpak ER 1470nm~1610nm 40km CWDM Xenpak 0-70 CWDM Xenpak ZR 1470nm~1610nm 80km CWDM Xenpak 0-70 CWDM X2(10G) CWDM X2-ERC 1470nm~1610nm 40km CWDM X2 0-70 CWDM X2-ZRC 1470nm~1610nm 80km CWDM X2 0-70

Naše Služby:

1. Kontaktujte naše predajné ďalšie údaje pre potvrdenie objednávky.

2. Krátke dodacie lehoty po potvrdení.

3. Sme schopní dodať tovar tým, international Express.

4. Rýchle reakcie pre zákazníkov spätnú väzbu a ďalšie otázky.

Záruka:

"A zbrusu nové.

"& OEM/ODM je k dispozícii.

"& 100% prostredníctvom kvality testu a starnutia test.

"A 3 roky záruka(Od dátumu expedície).

Technik podpory:

Podporujeme technická príručka riešiť poruchu alebo náhradných komponentov, a poskytnúť projektu súvisiacich sietí, konfigurácii.

Po-predajný servis

Máme po service 24 hodín, sľubuje poskytnúť technickú službu alebo sprievodcu v kedykoľvek.

Naši spolupracovníci budú reakcie klientov na požiadavku do 12 hodín po tiesňové sa stalo.

Balenie Podrobnosti: Statické taška, Plastové PVC Pack, Retail box, Technické box, alebo na mieru.

Spoločnosť Informácie:

Shenzhen Haili Odkaz Technology Co., S.r.o. ktorá sa špecializuje na výrobu a marketing optických výrobkov, bola založená v roku 2007.

RoHS, ISO&CE cerificated, sme golden dodávateľa, ktorý sa špecializuje v tejto oblasti 10 rokov s vynikajúcou kvalitou a konkurenčné cenou a dobré riešenie.

Naše kľúčové kompetencie sú vláknovej optike spoločnej politiky rybného hospodárstva, QSFP28, QSFP SR4&LR4, CWDM SFP/XFP/X2, DWDM SFP/XFP/X2, riešenia DWDM, CWDM, WDM, MPO, AAWG, atď.

Máme nezávislého Výskumu a Vývoja Odbor s 8 zručný inžinierov, s niektorými rozšírené vybavenie a zariadenia, napríklad prepínačom a smerovačom, pre podrobnejšie testu a postup.

Máme aj súvisiace optických výrobkov a dobré riešenia pre uspokojenie požiadaviek zákazníkov. Nové a staré, zákazníkov sú srdečne vítaní na návšteve našej továrne a kancelárie pre ďalšiu spoluprácu. Dúfam, že na vybudovanie obchodného vzťahu s vami.

CE, ROHS V súlade
Rýchlosť Prenosu Dát 1,25 G
Záruka 3 rokov
DDM/DOM Áno
Konektor Duplex LC
Vlákna Typu SMF
Vzdialenosť 40km
Pôvod CN(Pôvodu)
Vlnová dĺžka 1270nm-1610nm
Číslo Modelu HL-CW-SFP-xx-L40
Názov Značky hilinksys
Prevádzková Teplota 0-70

Napísať recenziu

Doprava Zadarmo! Duplex LC 18 Vlnových dĺžok 1,25 G 1270nm-1610nm 40km CWDM SFP Vysielač s DOM Funkcia

Doprava Zadarmo! Duplex LC 18 Vlnových dĺžok 1,25 G 1270nm-1610nm 40km CWDM SFP Vysielač s DOM Funkcia

Duplex LC 1,25 G 1270nm-1610nm 18 Vlnových dĺžok 40km CWDM SFP Vysielač s DDM Funkcia Každý s jedným pc: 1270nm, 1290nm, 1310nm, 1330nm, 1350nm, 1370nm, 1390nm, 1410nm, 1430nm, 1450nm, 1470nm, 1490nm, 1510nm, 1530nm, 1550nm, 1570nm, 1590nm, 1610nm, celková 18pieces. Small

Napísať recenziu

Doprava Zadarmo K Dispozícii!

Súvisiace produkty