2018 Dlhý Rad Kráľ Detektor Séria Black Hawk GR-100MINI pre Zlata, Striebra, Drahých kameňov King Diamond Detektor

Dostupnosť: Skladom

€527.55

€620.65

-15 %

Nový produkt

Zdieľanie v sociálnych médiách

2018 Dlhý Rad Kráľ Detektor Séria Black Hawk GR-100MINI pre Zlata, Striebra, Drahých kameňov King Diamond Detektor

Popis:

Black Hawk GR-100MINI je nová generácia v roku 2018, jeden z najlepších, čo sa vyrába na svete od vzdialeností, detektory, ktoré sú spustené pomocou Diaľkového starý model tohto zariadenia dosiahne medzi rokmi 2010 a 2014 veľké prevláda u hľadačov a výskumníkov preto, že všetci, že uvedené long-range zariadenia musia hovoriť o GR-100MINI Ktorý sa stal snom každého prieskumníkov a hľadanie historických pokladov pochovaný, funguje to pomocou moderných vedeckých technológií, ktorý umožňuje dvojité snímanie poklady a pohreby počas veľmi krátky čas tým, osciloskop a filtrovaný signál vypaľovaný stroj smer záhyby zeme vo vzdialenosti vertikálne a horizontálne. Pokračoval Americkej spoločnosti, GR DETEKTOR na rozvoj a modernizáciu funkcie tohto prístroja pre tento produkt je vzácne, je vždy v hornej časti moderné produkty, vedecky a celosvetovo bolo vydané druhá generácia tohto prístroja (GR-100MINI) s mechanické dizajn, moderné a pohodlné má veľkú úlohu vo jednoduchosť používania prístroja a jeho mobility.

GR-100MINI:

Tento prístroj vyrába nový dizajn je úplne odlišná od všetkých iných konvenčné zariadenia, a bol syntetizovaný v doslovný spôsob, ako byť inovatívny s novo efektívne a s vysokou kapacitou služby v súlade so všetkými týchto používateľov zariadenia, či obyčajné užívateľa alebo znalcovi, alebo spoločnosti, prieskumu a prieskumu. Tento prístroj môže obsahovať LED displeja ak chcete byť prvý, diaľkové snímanie zariadenia s obrazovkou. Prístroj sa vyznačuje tým, že jeho malé rozmery a jednoduché ovládanie a rýchlosť objav ciele poskytovania námahy a úsilia vo vyhľadávaní.

Výhody a špecifikácia zariadenia:

- Zariadenie s duálny systém dva typy výskum poskytuje väčšiu možnosť získať presnejšie výsledky, ktoré umožňujú objav cieľové možnosť meranie hĺbky cieľ

- Scan pozemky a Prieskum v krátkej dobe

- Možnosť ladenie zariadenia na detekciu z nasledujúcich prvkov: zlato - striebro - gem(ruby-sapphire-emerald)- diamond

- Zistí hĺbku až 30 metrov

- Digitálny laserový detektor

- Anténa ( meď), skladacie v hornej časti zariadenia podľa anténny systém voľného pohybu Bol syntetizovaný a vyvinuté ako prvé vo svete a špecialista na odkrývanie gold nugget a zlato, striebro a drahokam a katakomby pod povrchom zeme do hĺbky 30 metrov a 1 000 metrov predo mnou .

- Dve funkcie, ktoré je k dispozícii v zariadení pre výskum a prístup k cieľovej

- Usmernenie je spustený na diaľku bez potreby transplantácie fumbling Pozemné Snímače sú na dosiahnutie zlata a drahých kameňov cez sprievodca usmernenie

Ako používať a zistiť zlata:

Sme nosiť prístroj priamo paralelne k pôde a sme zase na zariadení kliknutím na tlačidlo na obrazovke a výber cieľ je možné vyhľadať Napríklad (zlato) máme na výber zlatých kovov. Potom sme sa vybrať Predné Rozsah a právo vyhľadávať podľa veľkosti plochy, ktorú chceme vyhľadávať, Príklad a potom počkať trochu pre prístroj vysiela signály a vibrácií v zemi v podobe vertikálne a horizontálne, a potom sme sa pešo do stroja v oblasti, ktoré budú kontrolované na prístroj vyzdvihnúť žiadny signál z kovu, ktoré sme si vybrali, pri fotografovaní cieľom založené radar radarové zariadenie pohyb hydraulické ísť k cieľu a sledujeme zariadenia na signál, keď stojí priamo nad cieľ a určiť hĺbku cieľ presne.

- Dva Roky Záruka

- Vyrobené v Číne

Prístroj sa skladá z týchto hlavných položiek:

- Hlavnú jednotku, ktorá obsahuje radar LED displeja prístroja

- Odosielanie prístroj, aby oznamoval,

- Prijíma a vysiela vysielač

- Poplatok za nabíjačky

- Funkčnom DVD disk vedieť pomocou

- Vodotesný, Puzdro

Veľkoobchod a Hromadné Objednávky:

Ponúkame viac zľava pre veľkoobchodné objednávky a hromadné objednávky. Ak potrebujete viac kusov, prosím, pošlite nám dotaz na tejto stránke, a odpovieme vám čoskoro.

Spôsob Platby A Prepravy:

1) akceptujeme Alipay, Západ Únie, T/T. Tiež väčšina hlavné kreditné karty sú prijateľné cez bezpečné platobné procesor ESCROW.

2) spracujeme väčšinu objednávok do 48 hodín po platbe na overenie a ponúkajú Sledovacie Číslo pre každú objednávku (predávajúci môže doplniť len Sledovacie Číslo na objednávku po 24 hodín od kupujúceho platbu.)

3) Podpora Na Celom Svete Doprava. (s výnimkou niekoľkých krajín a APO/francúzskej polynézie).

4) Niekoľko DHL/Fedex Sledovacie Číslo sa môže meniť po položka prichádza do hong kong (napr.máme loď položky v piatok a vyplňte Číslo zásielky v objednávke,ale Sledovacie Číslo sa môže meniť v pondelok, kedy Zásielku príde v Hongkong).

5) Služba Tranzitu Času poskytol dopravca vylučuje víkendy a sviatky. Tranzitný čas sa môže líšiť, a to najmä počas dovolenkovej sezóny.

6) Ak ste nedostali vašu zásielku v primeranom dní od zaplatenia, prosím, nemajte strach a obráťte sa na nás prvý (prosím, láskavo nedávajú nám negatívnej spätnej väzby, než sa obrátite na nás. Veľmi pekne vám ďakujem!) Budeme sledovať zásielky a odpoveď, ktorú veľmi skoro. Naším cieľom je spokojnosť zákazníka!

Spätná väzba:

1) Budeme udržiavať vysoký štandard excelentnosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Viete, spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Úprimne oceniť, ak máte nejaké problémy, o položiek, kontaktujte nás prosím najprv o pomoc pred tým, než nás negetive spätnú väzbu. My sa budeme snažiť vyriešiť vaše problémy a získať Win-Win riešenie pre nás oboch. Ďakujeme!

Použitie Vozidlá & Hračky Na Diaľkové Ovládanie,
Číslo Modelu 57972
RC Diely a Accs Motor, Súčasti
Materiál Kov
Názov Značky TZT

Napísať recenziu

2018 Dlhý Rad Kráľ Detektor Séria Black Hawk GR-100MINI pre Zlata, Striebra, Drahých kameňov King Diamond Detektor

2018 Dlhý Rad Kráľ Detektor Séria Black Hawk GR-100MINI pre Zlata, Striebra, Drahých kameňov King Diamond Detektor

2018 Dlhý Rad Kráľ Detektor Séria Black Hawk GR-100MINI pre Zlata, Striebra, Drahých kameňov King Diamond Detektor Popis: Black Hawk GR-100MINI je nová generácia v roku 2018, jeden z najlepších, čo sa vyrába na svete od vzdialeností, detektory, ktoré

Napísať recenziu

Doprava Zadarmo K Dispozícii!

Súvisiace produkty