DIY Bodové Zváranie Nástroj Zvárací Stroj Miesto Zvárač 18650/32650 Batérie

Dostupnosť: Skladom

€17.93

€22.70

-21 %

Nový produkt

Zdieľanie v sociálnych médiách

Prichádza s kontrolu nabíjania modul, ktorý sa môže nabíjanie batérie cez USB port, a je plne nabitá, s 0,1 mm-0,15 mm vnútorný nikel-á list navariť viac letované spoje

To je presne riadený Jedného Čipu Mikropočítačový Program bez prehodiť spínač.

Self-preprava s účtovať ovládací modul, ktorý dobíja batérie cez USB port.

Je vybavený 3.7-4.2 V 5000MA napájanie lítiové batérie, vypúšťanie sadzba je 65C, a výstupná kapacita je asi 300A.

Cez výstup MOS trubice, táto energia bude sústredená na špičke spájkovacie pero, a niklu list bude pevne istený batérie prostredníctvom skrat kúrenie. To všetko sa stalo v priebehu niekoľkých milisekúnd, úplne uvoľnenie prstami alebo pedále.

Inštalácia kroky a veciach, ktoré potrebujú pozornosť:

1. Na prevádzkovanie tohto produktu, potrebujete mať značné elektrické vedomosti. Neskratujte alebo zvrátiť elektródy, inak 300A skratový prúd sa budete pochybovať život.

2. Medi ucho čierne spájkovacie pero je pripojený na hornom povrchu doska tým, M5 skrutky a medi ucho červená spájkovacie pero je pripojený ku kladnej elektródy batérie (zadnej strane dosky plošných spojov)

4. Úplné nabitie cez USB kábel po montáži (s cieľom zabezpečiť dlhú životnosť batérie, sme nastaviť nižšiu nabíjacieho prúdu, proces nabíjania je približne 4 hodiny, červená svieti pri nabíjaní, a svetlo je úplne obrátil na zelený)

5. Po batérie je pripojený, doska predvolená o stave a automaticky sa vypne po uplynutí cca 10 minút. Stlačte spínač pre zapnutie a vyberte zvárací prúd intenzity.

6. Zakaždým, keď stlačíte tlačidlo, prepínač bude realizovať nasledujúce funkcie (di-nízky prúd, didi-stredný prúd, dididi-vysoký prúd, vypnutie)

Farba: zelená + čierna

Materiál: kov

Veľkosť: 124 x 80 x 18 mm

Obsah Balenia:

1 x high-rýchlosť batérie

1 x doska

1 x Medi spájkovacie pero (s 10AWG drôt)

1 x Izolované tepla shrinkable trubice

1 x USB nabíjací kábel

1 x O 80 CM 0.1 x 7 mm nikel list

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

Pôvod CN(Pôvodu)
Certifikácia ŽIADNE

Napísať recenziu

DIY Bodové Zváranie Nástroj Zvárací Stroj Miesto Zvárač 18650/32650 Batérie

DIY Bodové Zváranie Nástroj Zvárací Stroj Miesto Zvárač 18650/32650 Batérie

Prichádza s kontrolu nabíjania modul, ktorý sa môže nabíjanie batérie cez USB port, a je plne nabitá, s 0,1 mm-0,15 mm vnútorný nikel-á list navariť viac letované spoje To je presne riadený Jedného Čipu Mikropočítačový Program bez prehodiť spínač. Self-preprava

Napísať recenziu

Doprava Zadarmo K Dispozícii!

Súvisiace produkty