Plný 304 Nerezovej Ocele Cesto Delič a Rounder Cesto Loptu Sheeter Pekáreň Pizza Maker Miešanie, Hnetenie Stroj

Dostupnosť: Skladom

€698.75

Nový produkt

Zdieľanie v sociálnych médiách

Plný 304 Nerezovej Ocele Cesto Delič a Rounder Cesto Loptu Sheeter Pekáreň Pizza Maker Miešanie, Hnetenie Stroj Úvod cesto delič a rounder

1 Na základe osvojenia výhody ako stroje, AT-DR01 model cesto delič/sterilizoval chlieb liatie stroj je vyrobený s jedinečným dizajnom. Potraviny vyrobené tento stroj ukazuje, dobrá farba, pravidelné a elegantný tvar, a tiež ochutnal voňavé a sladké. 2 má znaky vysokej účinnosti a kompaktná konštrukcia. Veľkosť hotové výrobky môžu byť upravené ľahko a tri rímsy-zomrie, môže byť zvolený. 3 Spojka ako hmotnosť ovládanie časť je spoľahlivejšie, bezpečnejšie a pohodlnejšie byť udržiavané a prevádzkované. Funkcie cesto delič a rounder 1 Tohto typu je pôvodný dusená chlieb tvarovanie stroj , stroj je vhodný pre deliace a zaokrúhľovanie cesto do lopty do waterwith pšeničnej múky , aditíva a iné potravinárske materiály. 2 výrobok na vysokej efektivity prenosu, kompaktná konštrukcia, jednoduché nastavenie, bezpečnosti, spoľahlivé. 3 Je vhodná najmä pre spracovanie múky chleba, tvorí buchta, hladký vzhľad, jedlo chutí sladké. Široko používané v organizácii, školské jedálne, dusená chlieb processing unit). Parametre cesto delič a rounder

Model

Kapacita

(kg/h)

Rozmer

(mm)

Hmotnosť

(kg)

Výkon(kw)

Hmotnosť

cesto

(g/ks)

NA-DR01

1800pcs/h

560*620*980

140

1.5

30-150

Tam sme 4 formy pre tento stroj, ktorý by mohol tvoriť cesto veľkosť, ako sú tieto: 45-55g, 65-75 g, 85-95 g, 125-135 g. Keď urobíte objednávku na to, prosím, láskavo informuje, ktoré jeden potrebujete.

Ak potrebujete extra formy, prosím, láskavo vyberte možnosť "extra formy" a poznámka akú veľkosť potrebujete príliš. Ďakujeme za spoluprácu!

Fotografie cesto delič a rounder

Balíky cesto delič a rounder

Spätná väzba cesto delič a rounder

Tipy od predávajúceho cesto delič a rounder 1.

Ak sa rozhodnete zásielky express alebo lietadlo, chladiace bude odstránený pred odoslaním, pretože to je zakázané podľa leteckej spoločnosti.

Takže musíte vyplniť chladivo pred použitím, viac detailov, budeme vás informovať, akonáhle ste dostali stroj. 2.

Po dlhej dobe prepravy, chladiace refluxing alebo podobné situácie nevyhnutne sa stalo. Po obdržaní stroj, prosím, dať nový stroj plochou na podlahe 12 hodín pred použitím. 3.

Kupujúci by mal skontrolovať balík / tovar starostlivo pred podpísaním prevzatia tovaru.

Ak existuje akékoľvek škody, obráťte sa na miestne TNT / DHL / Fedex požiadať sťažností a reklamácií ALEBO kontaktujte sa s nami do 24 hodín. 4.

Naša ponuka je zadarmo doprava po mori, ktoré je založené na CNF obchodných podmienok! Po stroj príde do prístavu určenia, je kupujúci musieť zaplatiť cieľový port miestne poplatky (napr. terminál manipulačné poplatky, dokumenty, poplatky, poplatky za skladovanie, ect) pred vyzdvihnutie tovaru.

Spôsob Dopravy po mori (CFR), leteckú, expresné
Číslo Modelu NA-DR01
Hmotnosť cesta 30-150 g/pc
Function2 cesto sheeter stroj
Charakteristika jeden formy vybavené
Názov Položky Cesto Delič a Rounder
Funkcia Cesto Delič a Rounder
Appilcation pre výrobu kolo cesta
Hmotnosť 140 kg
Moc 1.5 kw
Function4 Miesiaci stroj
Kapacita Práce Misa (Cup) jeden plesní
Výkon (W) 1500
Function1 Cesto Loptu
Napätie (V) 220V
Príslušenstvo Cesto Čepeľ
Function3 Miešanie Stroj
Pôvod CN(Pôvodu)
Výroba 1800pcs/h
Suroviny Plný 304 potravín triedy z nehrdzavejúcej ocele
Certifikácia ce
Materiál Z Nehrdzavejúcej Ocele
Názov Značky Liuben
Napätie 220V 110v 50HZ/60HZ

Napísať recenziu

Plný 304 Nerezovej Ocele Cesto Delič a Rounder Cesto Loptu Sheeter Pekáreň Pizza Maker Miešanie, Hnetenie Stroj

Plný 304 Nerezovej Ocele Cesto Delič a Rounder Cesto Loptu Sheeter Pekáreň Pizza Maker Miešanie, Hnetenie Stroj

Plný 304 Nerezovej Ocele Cesto Delič a Rounder Cesto Loptu Sheeter Pekáreň Pizza Maker Miešanie, Hnetenie Stroj Úvod cesto delič a rounder 1 Na základe osvojenia výhody ako stroje, AT-DR01 model cesto delič/sterilizoval chlieb liatie stroj je vyrobený s jedinečným

Napísať recenziu

Doprava Zadarmo K Dispozícii!

Súvisiace produkty