400mg/h Generátor Ozónu Vody a Vzduchu Sterilizátor s Digitálnym displejom okrem formaldehyd stroj

Dostupnosť: Skladom

€28.21

€33.59

-16 %

Nový produkt

Zdieľanie v sociálnych médiách

Digitálny displej Generátor Ozónu, # GL-3188, 400mg/h ozónu výstup. Certifikovaný CE, RoHS, FCC

GL-3188 je osvedčenou generátor ozónu, ktorý sa hodí pre ozónovú vody žiadosť na domácnosť, kuchyňa a rodiny . Ozón vody je najviac čistý a znečistenia-free oxidant v prírode, s sterilizácia, detoxikácia, deodorizatin funkciu. To zabiť 99% baktérií a vírusov, 60%+ chemikálie do 2-5 minút. a potom v 20 minút bude obmedzená na kyslík automaticky, nie je príčinou environmentálnej záťaže na všetkých.

Výhody

Silné a účinnosť zabiť baktérií a vírusov, Odstrániť zlé, vôňa a zápach, Udržať potraviny čerstvé dlho a chemických rezíduí.

GL-3188 je generátor ozónu, ktoré môžu generovať 400mg kapacita ozónu na vode alebo vzduchu. Unikátne postavený v programovaní nastaviť prevádzkový čas každý 5 minút, a digitálny displej zvyšok minút po spustení. jednotka sa ľahko ovládať čítanie používateľskej príručke, a zahŕňa 2piece hadice, 2piece difúzor kameňa.

Funkcie

- Digitálny displej - nastavenie Času - Tichý a dlhá životnosť - ABS shell - Žiadny filter alebo nahradiť náhradné treba zmeniť - Anti-oxidačné rúry - Originál anti-circumfluence zariadení, prevenciu vody z podklad na generátor ozónu

Špecifikácia

- Ozón Výstup: 400mg/h - Pracovný čas: 1 - 60 minút - Materiál: ABS - Plyn Zdroj: okolitého vzduchu - Číne Rozsah: voda alebo vzduch - Čistá Hmotnosť: 0.88 Kg - Rozmer: 234 x 196 x 65mm

Ako Používať

1. Pripojenie difúzor-kameň a hadice, hadice a ozónu výstupný otvor. 2. Dať difúzor-kameň do vody, ktoré sa budú ozonized. 3. Zapnite generátor ozónu stlačením tlačidla Zapnúť/Vypnúť. 4. Stlačte tlačidlo"+" , " -", ak chcete nastaviť čas. generátor ozónu sa automaticky vypne, keď voľno.

Certifikácia CE, FCC, RoHs

Aplikácia

Balenie Zoznam

1pcs x GL-3188 generátor ozónu 2 ks x Hadice 2 ks x Difúzor Kamene 1pcs x anglický návod Zabalená do plastového vrecka a ochrana vo vnútri kartónu. Medzinárodné Štandardné Prepravnom Obale.

5 Stupni Filtrácie No
Úprava vody Typ stroja Čistička Vody
Číslo Modelu GL-3188
Druh Ozónová Čistička Vody
Ozón výstup 400 mg/h
Výkon (W) 20W
Funkcia Nepriame Nápoj
Aplikácia Voda A Vzduch Sterilizácia
Názov Značky coronwater
Pôvod CN(Pôvodu)
Použitie Voda Sterilizátor
Inštalácia Tabuľka Typ
Uvedenie na trh Október-14
Certifikácia CE
Materiál PPF Bavlna
Čistenie Pozícia Terminál Čistenie
Požiadavky Na Kvalitu Vody Obecná Voda

Napísať recenziu

400mg/h Generátor Ozónu Vody a Vzduchu Sterilizátor s Digitálnym displejom okrem formaldehyd stroj

400mg/h Generátor Ozónu Vody a Vzduchu Sterilizátor s Digitálnym displejom okrem formaldehyd stroj

Digitálny displej Generátor Ozónu, # GL-3188, 400mg/h ozónu výstup. Certifikovaný CE, RoHS, FCC GL-3188 je osvedčenou generátor ozónu, ktorý sa hodí pre ozónovú vody žiadosť na domácnosť, kuchyňa a rodiny . Ozón vody je najviac čistý a znečistenia-free

Napísať recenziu

Doprava Zadarmo K Dispozícii!

Súvisiace produkty