3000M dlhé Vzdialenosti 12V 8 CH kanál RF Diaľkové Ovládanie Spínač & Remote intelligent DIY Systém, prijímač, vysielač

Dostupnosť: Skladom

€34.64

€40.28

-14 %

Nový produkt

Zdieľanie v sociálnych médiách

Osem spôsobom, multifunkčné inteligentné bezdrôtový ovládač navrhnutý a vyrobený spoločnosťou našej spoločnosti výstupy osem pasívne prepínač množstvo signálov, a výstup režime je možné nastaviť mnoho miesta, ako je miesto pohybu, spätosť, samostatne zamykanie, bod pohybu a samostatne zamykanie. To môže nahradiť všetky druhy manuálne ovládanie spínačov. Používa sa predovšetkým v elektrické dvere, okná, zdvíhacie zariadenia, brány, výťah, práce, kontrolné a bezpečnostné priemysle a ďalších oblastiach. Má vlastnosti vysoká tajomstvo, stabilný výkon a nízku spotrebu energie a je ľahko ovládateľný. Nie je potrebné používať tradičné jumper alebo rýchlej kód na kódovanie. Do učenia kód, to môže byť použitý v spojení s diaľkovým ovládačom.

funkcia:

Pracovné Napätie: 12V

Nerobili vôbec nič Prúd: menej ako 10mA

Pracovný Prúd: 30mA (1 Relé)

Pracovná Teplota: -40 " C - +80'C

Príjem Citlivosť: viac ako -105dBm

Pracovná Frekvencia: 315MHz / 433MHz Voliteľné

Relé: 10A AC250V 10A AC125V 10A DC30V 10A DC28V

Max Záťaž: Relé 10A, Odporová záťaž menej než 8A, Induktívne zaťaženie menej než 3A

PCB Veľkosť: 73mm*82mm*17 mm

Prípad Veľkosť: 80*100*28 mm

Poznámka:

ak chcete nastaviť inú prácu režime. musíte najskôr vymazať kód.

jasné kód mothed: dlhé stlačte spínač učenie tlačidlo na 8 sekúnd.

vzdelávací program mothed: stlačte spínač učenie tlačidlo raz. potom stlačte vzdialené číslo.

8CH Momentálny--------stlačte vzdialený 1 Tlačidlo učiť sa

8CH Uzavretých ------stlačte vzdialený 2 Tlačidlo učiť sa

8CH Prepínač --------stlačte vzdialený 4 Tlačidlo učiť sa

1-4CH Momentálne 5-8CH Prepínač -------stlačte vzdialený 8 Tlačidlo učiť sa

Učenie Kód

Stlačte učiace tlačidlo a led indikátor, O, uvoľnení prsta a stlačte relatívna tlačidlo vysielača ,prijímača sa led indikátor blikať rýchlo ,to znamená učenie je úspešne

Klíringový Kód

Stlačte učiace tlačidlo a podržte, kým sa prijímač led indikátor z ON na OFF (vypnuté, znamená to, že kód, boli vymazané.

1.Escrow je akceptované iba(Prostredníctvom Visa, MasterCard, Western Union, QIWI,a wir e prenosu cez banky). 2.To zvyčajne trvá 24 hodín platba dorazí na účet predávajúceho.Banka môže odmietnuť platbu za 24 hodín,tak pre obchodné bezpečnosti,začneme zariadiť, aby po zaplatení príde úplne. 3.Niektoré krajiny, žiadosť colného sadzobníka pred odoslaním balík na kupujúceho.Kupujúci by si mal byť vedomý vlastnej colnej politiky ako sadzobníka sa hradí kupujúci. 1.Všetky položky sú skladom, a expedovaný k vám do 3 dní po vašu platbu. 2.Upozorňujeme, že položky zakúpené na dovolenku sú expedované nasledujúci pracovný deň. 3.Ak nemáte príjem tovaru do 30 pracovných dní po zaplatení poplatku za Čína príspevok alebo iné, prosím, kontaktujte nás.Budeme sledovať zásielky z nášho agenta a odpovieme vám čo najskôr. 4.Môžete si vybrať Čína príspevok, ePack,EMS,DHL,UPS a pod základne na vaše potreby. 5.Akékoľvek ďalšie otázky alebo problémy, neváhajte ma kontaktovať. 1.6 mesiacov. Kúpiť s dôverou! 2.Ak položka je chybné v 3 mesiace, zašleme vám na výmenu bez extra nabíjačku, alebo ponúknuť vrátenie peňazí po prijatí chybné položky. 3.Ak položka je chybný, po 3 mesiacoch, stále sa môžete poslať späť k nám. My vám pošleme novú po obdržaní chybné položky. Ale budete musieť zaplatiť navyše, expedičný poplatok. 1.Milí kupujúci, ak ste spokojní s našimi tovar a služby,láskavo nám dať 5 hviezd, a my sa vám dať 5 hviezd a pozitívnu spätnú väzbu. 2.Ak ste spokojní s týmto nákup,Prosím, dajte nám šancu robiť veci priamo pred odchodom, negatívny/neutrálne komentár.Prosím, neváhajte a kontaktujte nás ohľadom na vaše otázky. Odpovieme vám včas, a to v našich maximálne úsilie na podporu vás, kým budete spokojní. 3.Môžete nás kedykoľvek kontaktovať na kúpu a otázky, sme vám radi k vašim službám.

Bezdrôtová Komunikácia RF
Názov Značky KONGDASING
Použitie Univerzálny

Napísať recenziu

3000M dlhé Vzdialenosti 12V 8 CH kanál RF Diaľkové Ovládanie Spínač & Remote intelligent DIY Systém, prijímač, vysielač

3000M dlhé Vzdialenosti 12V 8 CH kanál RF Diaľkové Ovládanie Spínač & Remote intelligent DIY Systém, prijímač, vysielač

Osem spôsobom, multifunkčné inteligentné bezdrôtový ovládač navrhnutý a vyrobený spoločnosťou našej spoločnosti výstupy osem pasívne prepínač množstvo signálov, a výstup režime je možné nastaviť mnoho miesta, ako je miesto pohybu, spätosť, samostatne

Napísať recenziu

Doprava Zadarmo K Dispozícii!

Súvisiace produkty