(pack 15) 10 ml DIY Kovové Lak Razba Prášok pre scrapbooking papier Plavidlá

Dostupnosť: Skladom

€25.52

€56.71

-54 %

Nový produkt

Zdieľanie v sociálnych médiách

Razba Prášok

pls byť istí, že máte to videl nižšie uvedené informácie: Tento balík obsahuje jeden jar razba prášok. Jar veľkosť je 10 ml , výplne hmotnosť sa líšia v závislosti od farby, pretože niektoré farby hmotnosti viac alebo menej kvôli pigmentu. (náš prášok čistá hmotnosť 5.2~9.6 gramov;mnoho mnoho ďalších dodávateľa čistá hmotnosť len 4.7~5.0 gramov na 10 ml fľaša)

1 Fľaša pack za jednu farbu.Celkom bude loď z 15 rôznych farbách

Upozornenie: 1. trasenie fľaše pred použitím 2. Môžete použiť teplovzdušné pištole, rúra, atď. pre vykurovanie 3. Použitie tepla nástroje dávať pozor na oheň a popáleniny 4. Optimálne teploty pre vykurovanie je 120 stupňov 5. Chráňte ho pred Ústa,oči,Nos. 6. Dbajte na to, aby vaše dieťa mimo dosahu Vitajte Chinascrapbooking Store (Sme Priamom Závode,Vlastné Veľkoobchodné Objednávky vítaní Aj Za super Najnižšiu Cenu pls správu k nám, alebo pošlite nám e-mail)

Dôležité Upozornenie Pls byť voľne ma Kontaktovať pre potvrdenie Objednávky na všetky detaily, ak budete potrebovať! Naše platby

Escrow ALEBO INÉ Vaše Obavy

Pls nebojte sa o vlastné starosti,budeme známky v Hodnote Menej ako 20USD,tak si len daktyl na pozemok sa nič robiť !!! Naše prepravné 1)Budeme sa snažiť, quilckly na lodi sa do 1-7 dní . 2) Sľúbil loď od Dverí k dverám

3)Delievry čase, zvyčajne o 7-15days do Ázie,asi 16-90days na druhých,že je to až do cieľa. Naše severice 1)ak Pozemok bol stratil na spôsob dopravy,vrátime vám Peniaze pre vás.

2)akúkoľvek spätnú väzbu pls kontaktujte nás,odpovieme vám do 24 hodín!

3) OEM je vítaná na super Najnižšiu Quotaion ,pls kontaktujte nás.Backer karty,menovky sú všetky k dispozícii.

Názov Značky Svitaním Plavidlá
farba 15 farieb mocť
Číslo Modelu EP04
Použitie Dekorácie
Materiál jasné, atrament
Druh Emboss PERÁ
Štýl razba prášok

Napísať recenziu

(pack 15) 10 ml DIY Kovové Lak Razba Prášok pre scrapbooking papier Plavidlá

(pack 15) 10 ml DIY Kovové Lak Razba Prášok pre scrapbooking papier Plavidlá

Razba Prášok pls byť istí, že máte to videl nižšie uvedené informácie: Tento balík obsahuje jeden jar razba prášok. Jar veľkosť je 10 ml , výplne hmotnosť sa líšia v závislosti od farby, pretože niektoré farby hmotnosti viac alebo menej kvôli pigmentu.

Napísať recenziu

Doprava Zadarmo K Dispozícii!

Súvisiace produkty