TicWatch Pro 512M (Zrekonštruovaný) pánske Hodinky Nosiť OS Google pre iOS a Android Platby NFC Vstavaný GPS Nepremokavé Bluetooth

Dostupnosť: Skladom

€82.20

Nový produkt

Zdieľanie v sociálnych médiách

Aké sú Mobvoi Certifikované Zrekonštruovaný Produkty?

Mobvoi Certifikované Zrekonštruovaný Produkty, ktoré sú pre-vlastnených Mobvoi produkty, ktoré sa podrobili Mobvoi prísne rekonštrukcii procesu pred ponúkané na predaj. Dostanete "ako nové" zariadenie s originálnym Mobvoi náhradné diely (podľa potreby), ktoré boli dôkladne vyčistené a skontrolované. Každé zariadenie sa dodáva s kompletným príslušenstvom, káble a operačných systémov.

2-30 dní výdrž batérie. Vrstvený zobrazovacie technológie.

TicWatch Pro je Vrstvený Displej technológia rozširuje životnosť batérie, aby 2-30 dní na jedno nabitie. Dva displeje, dva režimy, a kontrola sa v plnej miere využiť každý. Výdrž batérie, alebo výkonnosti? Mali by ste si vychutnať si oboje. Inteligentný Režim dostanete 2 dni výdrž batérie a Základné Režime bude čisté 30 dní výdrž batérie. Ak sa automaticky prepnúť na Dôležité je zapnutý Režim, potom 5 dní výdrž batérie je možné.

Prémiový dizajn.

Vyrobené z prvotriednej materiálov a vydrží. Smart, vysoká kvalita a štýlový. Hodinky by mali byť rovnako ako vy. 2018 ak Design Award winner. *Tvrdý a odolný. Hodinky puzdro vyrobené z uhlíkových vlákien spevnených s vysokou pevnosťou nylon. *Hybrid kožené popruhy. Elegantné originálne talianska koža na vonkajšej strane, koži-priateľský silikón vrstva na vnútornej strane. Pohodlné, priedušné a odolné voči potu. *Vode odolný. IP68 vody a prachu dôkaz hodnotenie.

Moc je služba Google Play.

Váš obľúbený Google Play™ aplikácie prístupné z vášho sledovať, zatiaľ čo ste na cestách. Stiahnuť aplikácie a používať ich z vášho zápästia. Čokoľvek, čo potrebujete, je pravdepodobne app pre to.

Zdravie a fitness spoločník.

TicWatch Pro je nabitý senzory na ochranu vášho zdravia a fitnes informácie sa meria presne. *GPS tracker vstavané. *Srdcovej frekvencie monitora. *Počítadlo krokov. *Počítadlo kalórií *Rýchlosti a kadencie monitor.

Tisíce sledovať tváre.

Nech TicWatch Pro vyjadriť svoju náladu a byť jedinečný cez stovky sledovať tváre k dispozícii len pre TicWatch linky.

TicWatch Pro Technické Špecifikácie

Rozmery (mm): 45x45x12.6 Farby: Čierny Tieň, Tekutého Kovového Striebra Prípade, Materiál: Polyamid & sklenené vlákna, nerez rámček Popruh Materiál: pravá koža, silikónové (vymeniteľné), 22 mm Operačný Systém: Nosenie OS Google RAM/ROM: 512 MB/4GB Kompatibilita: Android™, iOS Platforma: Qualcomm® Snapdragon Nosenie™ 2100 Displej: 1.39" AMOLED 400 x 400 + FSTN displej Pripojenie: Bluetooth V4.2, WiFi 802.11 b/g/n 2.4 HZ GPS: GPS + GLONASS + Beidou Senzory: GPS + GLONASS + Beidou + Galileo Platby cez NFC: Áno (Google Pay) Kapacita batérie: 415mAh, 2-30 dní výdrž batérie z dôvodu vrstvený zobrazovacie technológie. Vodotesný hodnotenie: IP68 vode a prachu odolnosť.

Porovnajte TicWatch Modely

Aké po-predajný servis sú Mobvoi zrekonštruovaný produktov vhodných pre?

Po-predajný servis politiky pre Mobvoi zrekonštruovaný produktov je obmedzený na 90 po obdržaní tovaru. Reklamácie je možné podať do 90 dní od obdržania produktu. Zrekonštruovaný výrobky môžu byť vymenené pre renovované výrobky, nie nových produktov. Zrekonštruovaný produktov sú konečné-predaj len a nie je možné vrátiť výmenou za vrátenie peňazí.

O Mobvoi

Spoločnosť bola založená v roku 2012, Mobvoi cieľom je posúvať hranice novej generácie interakcia človek-stroj s AI technológie. Mobvoi vyvinul svoje vlastné Čínske hlasových technológií v oblasti rozpoznávania hlasu, počítačové spracovanie prirodzeného jazyka, a vertikálneho vyhľadávania. Prostredníctvom svojej tvorby cenených spotrebných výrobkov v wearables, audio, automobiloch a doma kategórie produktov, Mobvoi bohaté akumulácie skúseností pri uplatňovaní AI má zase riadený nepretržitú inováciu v jeho základné hlasové na báze technológií. K dnešnému dňu, Mobvoi vyvolala 6 kôl financovania, led firmy, vrátane SIG, Sequoia Capital, Zhenfund, Google a Volkswagen. Okrem toho, Mobvoi je blízko strategické partnerstvo s Google prostredníctvom Nosenie OS a Asistent Google, ako aj jej joint-venture s Volkswagen Group China umiestnite ho na čele riešenie mnohých reálnych problémov a scenáre s hlasom založené AI.

SIM Karta je k Dispozícii No
Rozlíšenie 400x400
Pamäť RAM 512 mb
AI hlasový asistent Asistent Google
Funkcia kalendár
Google Play Podpora sťahovania Aplikácií tretích strán
NFC Platby Google Pay
Operačný Systém Nosenie OS Google
Režim Siete ŽIADNE
Viac Voĺba Áno
Batéria Odnímateľný No
Výrobca Mobvoi
Druh Na Zápästie
GPS Navigácia Áno
Vody Dôkaz IP68 Vode a Prachu Odolnosť
Mechanizmus No
Swap šírka Popruhu 22 mm
Nepremokavé Triedy Život Nepremokavé
Názov Značky ticwatch
stav Oficiálne zrekonštruovaný
Kapela Odnímateľný Áno
ROM 4GB
Hmotnosť 58.5
Displej Tvar KOLO
Pohyb Typ Elektronické
Kompatibilita Všetky Kompatibilné
reproduktor Áno
CPU Model Qualcomm Snapdragon Nosenie
Zadná Kamera ŽIADNE
Jazyk Indonézsky
Kompatibilné Android a iOS systém
Kapela Materiál Hd
Spánok sledovania Áno
Aplikácia Veková Skupina Dospelý
Akcelerometer + gyroskop Áno
Veľkosť Displeja 1.39 palcový AMOLED
Certifikácia ROHS
Systém Android Nosenie
APP Download (prevzatie aplikácií je k Dispozícii Áno
GPS Áno
24H Srdcovej frekvencie Sledovania Áno
Model TicWatch Pro Úradný Globálna Verzia
Štýl Šport
TicMotion proaktívne sledovanie športových Áno
Kapacita batérie 415mAh
Pôvod CN(Pôvodu)
CPU Výrobca qualcomm
Prípad Materiál Polyamid & sklenené vlákna,

Napísať recenziu

TicWatch Pro 512M (Zrekonštruovaný) pánske Hodinky Nosiť OS Google pre iOS a Android Platby NFC Vstavaný GPS Nepremokavé Bluetooth

TicWatch Pro 512M (Zrekonštruovaný) pánske Hodinky Nosiť OS Google pre iOS a Android Platby NFC Vstavaný GPS Nepremokavé Bluetooth

Aké sú Mobvoi Certifikované Zrekonštruovaný Produkty? Mobvoi Certifikované Zrekonštruovaný Produkty, ktoré sú pre-vlastnených Mobvoi produkty, ktoré sa podrobili Mobvoi prísne rekonštrukcii procesu pred ponúkané na predaj. Dostanete ako nové zariadenie

Napísať recenziu

Doprava Zadarmo K Dispozícii!

Súvisiace produkty