TEMIS SPOL. S R.O. SHOP

3M Futuro Sport popruh na tenisový lakeť 1ks -  TEMIS spol. s r.o.

3M Futuro Sport popruh na tenisový lakeť 1ks - TEMIS spol. s r.o. e-shop >>

3M Futuro Sport popruh na tenisový lakeť poskytuje úľavu cieleným tlakom na lakťové šľachy a svaly.3M Futuro Sport popruh na tenisový lakeť zdravotnícka potreba na pevnú oporu lakťa... zistiť viac >>3M Futuro Sport podporný popruh na koleno 1ks -  TEMIS spol. s r.o.

3M Futuro Sport podporný popruh na koleno 1ks - TEMIS spol. s r.o. e-shop >>

3M Futuro Sport popruh na koleno pre úľavu od bolesti kolena alebo kolenných šliach. 3M Futuro Sport popruh na koleno zdravotnícka potreba na pevná opora kolena - podporný pás... zistiť viac >>3M Futuro Comfort bandáž na koleno veľkosť XL 1ks -  TEMIS spol. s r.o.

3M Futuro Comfort bandáž na koleno veľkosť XL 1ks - TEMIS spol. s r.o. e-shop >>

3M Futuro Comfort bandáž na koleno opora stuhnutého, oslabeného alebo zraneného kolena. 3M Futuro Comfort bandáž na koleno zdravotnícka potreba na miernu oporu kolena... zistiť viac >>3M Futuro Comfort bandáž na koleno veľkosť M 1ks -  TEMIS spol. s r.o.

3M Futuro Comfort bandáž na koleno veľkosť M 1ks - TEMIS spol. s r.o. e-shop >>

3M Futuro Comfort bandáž na koleno opora stuhnutého, oslabeného alebo zraneného kolena. 3M Futuro Comfort bandáž na koleno zdravotnícka potreba na miernu oporu kolena... zistiť viac >>Kozmetika a zdravie | Zdravie | Športová medicína | Zdravotné bandáže a ortézy